Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te segítenél, ha vezető lennél?

Te segítenél, ha vezető lennél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy intézmény fő vezetője vagy és megkeresne téged egy régi ismerősöd, egy 30 éve nem látott osztálytársad. Nem voltatok barátok, haverok sem, csak normális, jó viszonyban voltatok. Az lenne a kérése, hogy segíts a fiának elhelyezkedni az intézménynél, ahol vezető vagy. Mit tennél? Segítenél vagy pofátlannak tartanád?
2017. júl. 28. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, én nem segítenék neki. Ez már rögtön egy intő jel, amiből még jó dolog sosem lett. A szokásos eljárás lenne, mint bárki más esetében. Megadnám, hogy hová kell elküldeni a CV-t, és ha kiderül menet közben, hogy alkalmas, akkor felveszem próbaidőre. De csak azért, hogy ott lézengjen a cégnél és ezért én fizessek, miközben ő értéket nem teremt, arra biztos nem venném fel.
2017. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ha alkalmas.
2017. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha éppen kellene ember, és megfelelő lenne a pozícióra, felvenném próbaidőre, viszont szorosan figyelném/figyeltetném a teljesítményt, és csak teljes megelégedettség esetén tartanám meg.
2017. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt lenne jó tisztázni első körben, hogy a fiú egyáltalán akar-e dolgozni, akar-e nálatok dolgozni, vagy csak az apuka szeretné, ha nem otthon ülne, vagy ha dolgozik valahol, az a melóhely apukának nem tetszik, jobban örülne, ha nálatok dolgozna.Szóval én kérnék egy önéletrajzot, aztán, ha az szimpatikus, állásinterjú stb..
2017. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy a fiú hasznos -e az intézmény számára.

Akár azt is felvenném aki gyerekkoromat tönkretette, ha hasznos az intézménynek, a sikerért bármit.

2017. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én segítenék. pont ezért van a próbaidő is, hogy ha gond van a sráccal akkor ki lehessen rúgni. természetesen ezután elmondanám a kirúgás miértjét az ismerősnek, a félreértések elkerülése érdekében.
2017. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Betaníttatnám valakivel, akinek ilyen van munkakörébe, vagy én, ha lenne rá időm.


Nem kell ehhez ismerősnek lenni, csak nem falloszfejnek.

2017. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Ugyan úgy kezelném mint bárki mást.
2017. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!