Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen hordtatok...

Ti hány évesen hordtatok először töméses melltartót?

Figyelt kérdés

#melltartó #Tomeses
2017. júl. 29. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. "6 látszik te nem vagy több 11 nél" Ilyen választ általában kamaszok írnak, eltaláltam?
2017. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kb. 14 éves koromban hordtam először olyat, amiben egy vékony szivacs volt, hogy ne üssön át a mellbimbóm, szerintem ez még nem bűn :D utána pár évig rendes merevítős melltartókat hordtam, és most egy ideje megint olyat hordok, amiben nincs merevítő, csak egy vékony szivacs. 20/L
2017. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


"6. És ez rá a megoldás? Nevetséges."


Nekem és anno általánosban akinek már nem volt kis melle igen az volt. Akkoriban sokaknak az volt az osztályban is a véleménye ,hogy csúnya ha átlátszik. Meg én sem szerettem.



"Köszönöm az értelmes válaszokat!6 látszik te nem vagy több 11 nél"


23 éves nő vagyok! Mi nem volt a válaszomban értelmes?


Na látjátok nem csak én vagyok úgy aki nem szereti ha átüt a mellbimbó.

2017. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én ismerek egy 11 éves lányt akinek nagyobb melle van mint némelyik felnőttnek. Bizony neki már melltartót kell hordania, ami nem bűn ha szükséges.Szerintem ha már van valakire megfelelő méretű melltartó akkor az már simán hordhat. Ez nem bűncselekmény.Inkább az a fura, hogy akinek nagyon kicsi melle van az erőlködik a töméses melltartóval, hogy neki már pedig kell. Az, hogy te mikor húzol töméses melltartót nem kortól függ hanem inkább ,hogy mekkora melled van.
2017. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!