Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek megnyúlt a melletek...

Nektek megnyúlt a melletek terhesség/szoptatás alatt? Melltartót hordtatok? Tényleg egnyúlhat, ha nem hordok, vagy nincs összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Mielőtt állapotos lettem, mellbimbótapasz+topot, vagy topba varrt szivacsot hordtam. Most a tapaszt nem hordom már. A melleim kb. 80B-sek, de mindig utáltam mindenféle melltartót.
2015. júl. 13. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hordtam melltartót és mégis megnyúlt sajnos. De nem vészesen csak addig nem kellett merevítős most már sajnos igen mert az ad szebb tartást.Ha annyira nem szereted próbálj sportmelltartót.
2015. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

a hasad bőréről látod, mit várhatsz

ha az nehezen alakult vissza, a mell bőre sem fog könnyen. meg olvastam olyat, aki fél évnél tovább szoptat, borítékolhatja a nyúlást

2015. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A sportmelltartótól a szándékosan több mérettel nagyobb, hosszabbítóval is felszerelt szoptatóson át mindenfélét próbáltam, de nem bírom azokat, amik alulról akár kis mértékben is rámszorulnak. A h&m-nek volt nagyon klassz szoptatós topja(még régen fedeztem fel, mikor a gyerek még gondolat sem volt, ellentétben a kényelmes melltartóvadászással:D), abból a 2-3 mérettel nagyobbakat tudom elviselni, de azon gondolkoztam, hogy ez vajon elég lesz-e. A férjem azt olvasta egy terheskönyvben, hogy melltartó segít abban, hogy ne nyúljon meg a mell, és azóta ezekben a topokban se nagyon bízik. Kellett nekem azt a könyvet a kezébe adnom:D
2015. júl. 13. 22:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Még csak 8 hetes vagyok, így csak mostanában kezdtek nagyobbak lenni.
2015. júl. 13. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a így a 39. hétre a 80b,-s mellemből 85d lett, folyamatosan hordtam melltartót, mindig cseréltem a méretet az éppen aktuálisra és így is megnyúlt. Krémet is használtam rá... nem tudom mi lesz belőle a szoptatás után, de semmi jóra nem számítok. Esetemben nincs összefüggés a melltartó használatával, szerintem ez egyén függő.
2015. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

felesleges a nagyobb méret,irtad h szándékosan nagyobbakat hordasz-ugyanis az nem tart,és pont ez lenne a lényeg h ahogy nő a mell súlya,ne huzza azt lefelé,ugyanis ettől nyúlik az meg.

Nekem nem nyult meg,viszont nem feszes már mint előtte,75B-ből 95D lett szoptatáskor,és utána ujra a kicsi méret,szoval a bőr megnyúlt hirtelen és nem tudott szépen visszalakulni,nem lett olyan feszes.

2015. júl. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rájöttem, hogy megúszni a végén úgysem fogom, mert melltartóbetétet ugyebár a melltartóba lehet beletenni.. hát ez van, azért addig remélem kihúzom kicsit feszesebb topokkal:)
2015. júl. 14. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos megnyúlt, puha és lógós lett az előtte kerek, feszes cicimből, ezt az egyet nagyon sajnálom a terhességemből.

Pedig végig hordtam melltartót és csak 3 hónapig tudtam szoptatni. És a hassal sincs összefüggésben, az ugyanolyan lett mint előtte volt.

2015. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem nincs összefüggés. én eleinte melltartót hordtam, még estére is a betét miatt, mégis megnyúlt egy kicsit. amióta rendesen beállt a tejtermelés otthonra spagetti pántos atlétát használok és csak szoptatáskor teszem be a betétet, máskor már nincs rá szükség.8 hónapja szoptatok
2015. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kopapi ***** válasza:
Tudok olyat aki a két gombra damilt köt és úgy emelteti meg őket, hogy pöckösen álljanak!!!!!!!!!
2016. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!