Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen melltartót hordtok/h...

Ti milyen melltartót hordtok/hordtatok terhesség alatt? (nagyobb mellekkel főleg)

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom szoptatós melltartó jó-e terhességinek is. Nincs nagy esély rá hogy szülés után is ugyanakkora lesz gondolom,de az első szülés után úgy jártam,hogy megvettem a méreg drága melltartókat, és mikor beállt a tejtermelés akkor meg vehettem kisebbet,más volt a méretem terhességkor,szülés utáni pár hónapban, szülés utáni 4 hónaptól meg szoptatás befejezése után is :s (pechemre pont a mostani kellőből nincs egy darab se,azok 80-asok,nekem meg 90-es kell most) Ti mit hordtok? Vagy csak vesztek simát amit eddig is,és kész?
2015. dec. 10. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Legszívesebben semmit sem viselnék,annyira idegesít.:( Úgy érzem,megfulladok tőle.

Egyelőre a méretet növeltem,ami talán kitart a terhesség végéig és majd egy szoptatósat veszek,ha megszületett a baba.Addig még tutira változik,nekem is van többféle régről,ami most vagy túl nagy vagy túl kicsi.

2015. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Terhesség alatt és szoptatáskor is ugyanazokat hordtam, mint előtte.

Nekem megduzzadt ugyan, de nem nőtt a mérete szerencsére. Nem is lett volna hova nőnie, hiszen eleve hatalmasak :)))

2015. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom. XXL-es sportmelltartót vettem a C&A-ban, és bevagdostam az oldalait. Az a bajom minden más melltartóval, hogy A/B kosár kellene, de a 95-ös méretrehiába van ráírva, hogy A kosaras, hatalmas a kosár mégis, ami rajta van....

Ha találsz kényelmes szpotatósat, akkor hordhatod, persze.


A sportmelltartó azért is jó, mert nyúlik, úgyhogy a hirtelen méretváltozást is könnyebben követi.

2015. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 75 B-s méretű melltartót hordtam, de hatalmasat nőtt a cicim, így azokat a melltartókat el kellett felejtenem. Csakis sportmelltartót hordtam, mert mind kényelmetlen volt. 1-et vettem, mert mentünk valami alkalomra, és ugye a blúz alá nem vehetek sportmelltartót, akkor 100 C méretűt kellett vennem, de alig vártam, hogy vége legyen, és levehessem magamról. Szoptatás alatt is a sportmelltartó vált be, majd visszatértem a hagyományos melltartókhoz, de teljesen új garnitúrát kellett vennem, mert most már 85 B a méretem.
2015. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerős 4-es :-) Nekem 80Dről lett 80G,aztán 80E,majd 80D most meg 90D lassan már minden méretből lesz itthon
2015. dec. 11. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!