Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem fura belegondolni,...

Nektek nem fura belegondolni, hogy néhány évtizeden belül mindannyian halottak leszünk?

Figyelt kérdés
Számomra elgondolkodtató...

2017. júl. 29. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
De. Én sokszor gondolok arra, hogy lehet már holnap meghalok. Mondjuk érdekes módon ez sem motivál, hogy felemeljem a s_ggem és csináljak valami értelmeset. :D
2017. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje. Próbálni kell úgy élni, hogy valami nyomot hagyjunk a világban.
2017. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én azért nem akaok egyhamar meghalni... :D (14/L)
2017. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Az még nem is probléma, hanem az, hogy majd valami bunkó melós fog végigtolni egy zsákban egy kocsin a kremába, és ott fogok várni a soromra egy sarokban.

És nagyon nem fogok tudni tiltakozni ellene, hogy utána felvegyenek, majd begurítsanak az égetőbe, és ott lángoljak vagy 1 órán keresztül.

És azt a testemet, amivel annyit vacakoltam, vigyáztam rá, stb.

Na ez inkább elgondolkodtató.

https://www.youtube.com/watch?v=BHBaCZ3slis

2017. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45% Ja ilyeneken is agyalok, hiába jönnek azzal, hogy akkor már mindegy lesz neked.
2017. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobban ijeszt a gondolat, hogy az idősebb rokonaimnak, mentoraimnak, példaképeimnek már annyi sincs.
2017. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az az ijesztő, hogy a kutyát nem fogja érdekelni, ha halott leszek, és 5-10 év múlva még az emlékem is kitörlődik. Pedig a halálom pillanatában még a Napnak is le kéne esni az égről döbbenetében.
2017. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért örökké sem lenne jó élni.


Ez ilyen sajna.

2017. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, furi hogy olyan nyugodtan vagyunk most, mintha miènk lenne a világ, nemsokára meg csak fènykèpek leszünk, amit majd mutogatnak, hogy "nèzd, ő meg a nagyi/papi volt".
2017. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, nem is érzem úgy, hogy pár évtized belül mind halottak leszünk, mert ez nem igaz. Folyamatosan születnek a mi születésünk után is, akik mind nem lesznek halottak mikor mi már igen. Ez a kijelentésed esetleg akkor lenne igaz, ha mínusz 120 évesen mondhatnád azoknak akik akkor már élnek.
2017. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!