Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik gyakorolta rád a...

Melyik gyakorolta rád a legnagyobb lelki hatást?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a zenét és filmeket, amik máig hatással vannak rád és szívesen gondolsz vissza rá.
2017. júl. 30. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmondani, úgy hiszem, hogy mindegyik hozzátette a maga részét, hogy azzá az emberré formáljon, aki ma vagyok. Egyébként zene és filmen kívül lehet még több dimenziója az ilyesféle befolyásolásnak. Könyv, versek, színdarab, játék (akármilyen)...
2017. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Good bye Lenin című film. Mióta megnéztem, szinte minden nap eszembe jut, eléggé megérintett.
2017. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alien, terminátor, titanic, who let the dogs out, mobb deep, athur breakers, vég nélkül lehetne sorolniXD
2017. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=iLBBRuVDOo4

Amikor először füveztem, ez a zene leírhatatlan érzéseket adott, mikor beszélgettem valakivel szólt a zene közben, majd megkérdezte: Na milyen a zene?

Mihelyt ráfigyeltem a zenére, kb. összeestem az ágyra, és megállás nélkül sírtam jó fél óráig.

Rengeteg fájdalmat feldolgoztam ezalatt, életemben nem hallottam egy zenét ilyen leírhatatlanul gyönyörűnek.

Mondhatni nagyon intenzív örömöt és szomorúságot egyszerre éltem meg, ezt vegyítve rengeteg más érzelemmel.

2017. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem Az órák című film. Ennek hatására kezdtem el olvasni Virginia Woolf műveit.
2017. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Filmek, sorozatok: A jövő kezdete; Doki; Dokik; The Straight Story - Az igaz történet; Hullámok hercege; A nevem Earl;

Zenék: A Desoerado szinte minden száma; Uniting Nation: Out of touch; Jem: They; Madonna: Sorry; Opus: Life is life; Khaled: Aisha; Hooligans: Küzdj az álmodért, Félember, Nőben a boldogság; Kowalsky: Amilyen hülye vagy; Vörös István: Kalandra fel; Deniz: Csoda;

2017. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán a Forrest Gump és az Út a vadonba c. filmek.
2017. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Clay Morrow ***** válasza:
Sons Of Anarchy sorozat, nagyon sokat köszönhetek neki.
2017. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azok a filmek, melyekben kis emberek állnak fel teljesen vert helyzetből. Zenék közül a heavy-metál, mert erőt, és lendületet ad. És rengeteg könyvet tudnék felsorolni.
2017. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki ☺
2017. júl. 30. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!