Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom elengedni a múltam,...

Nem tudom elengedni a múltam, és érzem, hogy a jelenben alig vagyok boldog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig boldog lehetnék, mert itt vannak a szeretteim, van családom, gyerekeim, munkám...és mégis mindig a múltban vagyok, sokszor agyalok azon, hogy milyen szép, milyen jó volt amikor randiztam az első csók,stb....Hogyan engedjem el, hogy csak a jelenre tudjak koncentrálni?
2017. júl. 31. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem fogsz tudni a jelenre koncentrálni csak. Én is el szoktam merengni milyen jó volt régen 10 év múlva meg azon fogok, hogy milyen jó volt most.😊 a régi szép emlékeket soha nem szabad elengedni. Jó néha filózni milyen volt régen.
2017. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Szerinted akkor nem gond, meg is nyugodtam.:-) Pedig én már bebeszéltem magamnak olyanokat is, hogy biztosan azért érzem ezt, mert régebben boldogabb voltam, és talán a mostani helyzetemből hiányoznak dolgok, érzelmek...

2017. júl. 31. 16:10
 3/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
Sokan vannak így ezzel. Én is sokszor arra gondolok mennyivel jobb volt régen a bandázások a bulik....sok minden rossz fele változott emberi általánosságban. Nálam ez szerintem meg is marad, és részben mindenkinél.
2017. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!