Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így hogy vegyek tesztet?

Így hogy vegyek tesztet?

Figyelt kérdés
Már egy csomó pénzt kidobáltam drágább tesztekre de csak nem jön meg, lehet korán teszteltem. Egy boltban lehet kapni olyan amiben 2 darab is van és olcsóbb mint a gyógyszertárban. Egy kis városban élek és van felénk egy ilyen bolt ahol a gyakorlati időmet töltöttem pár hónapja, így tudják, hogy ki vagyok. Nem is nagyon vennék mást mert semmire nincs úgy szükségem, feleslegesen költekezni meg nem akarok de az olyan gáz, hogy oda megyek a kasszához egy terhességi teszttel... Főleg ha olyan van a kasszában aki akkor is ott volt amikor én is ott voltam. Szerintetek mit csináljak?
2017. júl. 31. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs most senki akit megkérhetnék.
2017. júl. 31. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:
neked kell eldöntened, hogy az-e a fontosabb, hogy mások mit gondolnak rólad, vagy hogy tudd, hogy mi az igazság.
2017. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hogy mások mit gondolnak. Hanem az, hogy itt gyorsan terjednek a hírek és nem szeretnék felesleges buta pletykákat.
2017. júl. 31. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember en 14 evesen megvettem ugyanilyen korulmenyekkel (ismernek, nem veszek mast, stb) az egyik baratnomnek, mert o volt igy beszrva tole... ne legyel mar ilyen elhetetlen. Most mi van abba, plane ha mar nagykoru vagy, vagy ahhoz kozel? Semmi. Senkit nem erdekel, hogy te mit veszelm
2017. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!