Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy, már elhunyt emberrel...

Ha egy, már elhunyt emberrel beszélhetnél csak egy napra ki lenne az? Miért ő és miről beszélgetnél vele?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapámmal. Mert szeretném megismerni, nem volt rá alkalmam. Meg kérdezném, hogy anyámat hogy kell kezelni, mert rajta kívűl, senki nem tudja. Írnék vele egy közös verset. Filozofálgatnánk egyet. ☺
2017. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem tudnék választani. Először a Nagymamám jutott eszembe, elmondanám neki mennyire szeretem és mennyire sajnálom azt, ahogy vele viselkedtem. Nem várnék megbocsátást, csak szeretném, ha tudná. Ugyanez a Nagypapámmal.

Aztán eszembe jutott apukám, akit alig ismertem, de mindenki csak rosszat mond róla. Sok mindent kérdeznék tőle.

Vagy még eszembe jutott a számomra valaha élt 2 legnagyobb zseni a világon; Leonardo da Vinci és Galileo Galilei, hozzájuk is rengeteg kérdésem lenne, de azt sem bánnám, ha csak mesélnének, tanítanának.

2017. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagynéném, mert nem tudtam elköszönni tőle és így megmondthanám neki, hogy szeretem.
2017. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Mohameddel. A prófétával a sok közül.

Kérdésem: A Boldog Arábiából, ahol a nők uralkodtak, s virágzott a gazdaság (olajról még senki sem hallott), hogy a fenébe lett ez a mai a mindennapos kivégzésekkel, korbácsolsokkal, s miből gondolják a mai muzulmánok, hogy Európában boldogabbak lesznek.

2017. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel. Hirtelen halt meg egy balesetben, és szerettem volna elbúcsúzni tőle.
2017. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az édesapámmal, a dolgok miértjéről.
2017. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr. Polcz Alaine pszichológus, tanatológus lenne az, mert az élet és halál titkait kutatta egész életében. Nagyon tisztelem a mai napig.
2017. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apai dédmamával. Elmondás alapján nagyon hasonlítottunk egymásra belsőre (sőt sztem még külsőre is, mert találtunk róla egy régi grafikát... persze, ki tudja, az mennyire élethű, de azon hasonlított rám), és nem volt alkalmam megismerni. Megkérdezném, milyen volt az élete, hogy ismerkedett meg dédpapival, honnan származik... meg hogy nagyanyám (az ő menye) milyen volt fiatalkorában... csak mert sztorik alapján ő sem állhatta nagyanyámat, meg én se, de ugye a fiatalkori dolgairól nem tudok.
2017. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ady Endrével. Mindenről beszélnék vele. A költői és írói zsenialitását szeretném megérteni, és megismerni őt, mint embert.
2017. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A kérdésre feleltem, de nem tudom ki az, aki nálam jobban tudja, én kit kérdeznék és miről. Nem értem a lepontozást az ilyen kérdések alatt.
2017. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!