Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyámat miért zavarja hogy ha...

Anyámat miért zavarja hogy ha adok a külsőmre?

Figyelt kérdés
Ha este felkenem a hidratálót az arcomra, akkor azt mondja, hogy a sok szertől még ráncosabb leszek, mindennap kétszer bekenem az arcom hidratálóval. Ha ruhát veszek, akkor miért, hisz úgy se néz engem senki. Ha kisminkelem magam, akkor ugyanezt mondja. Ha kifestem a körmömet, akkor szintén azt mondja, hogy úgy se látja senki.
2017. aug. 2. 13:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondja, hogy miért fényvédőzök, nem halok bele, ha ér egy kicsit a nap és barnulok, hiszen a barna bőr a szép.
2017. aug. 2. 13:15
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy?
2017. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2017. aug. 2. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg arra vagy kíváncsi, hogy őt miért zavarja, akkor kérdezd meg tőle.
2017. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nos laikusként: 24 évesen még nem kell napi 2X hidratálnod. Egyébként se. A barna bőrszín nem feltétlenül az egészség jele. Nem tudom, hogy nézel ki, de talán úgy, ahogy édesanyád valaha szeretett volna, de nem ment, és ez bántja. Ez már tényleg csak találgatás.
2017. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább az a baja, hogy nem mész eleget emberek közé, csak otthonra szépítkezel...
2017. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Miért csinálod ezeket? Ezek közül semmi sem ad külsőre hidratálást csak félig leszámítva amit vízfogyasztással oldanak meg egyes benszülött helyeken. XD

Bocsi, ezt kellet.. Na de tényleg, miért is cainálod ezeket s miért hiszed adsz ezhel külsődre? Edzéssel, egészséges táplálkouással, stb, atb-vel lehet. Amiket ide leírtál, semmmmmmit sem változtat külsődön.

2017. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért, mert mikor ő fiatal volt, nem volt annyi kencefice, mint most. Azt látja, hogy ezekkel kenegeted magad, szerinte minderre nincs szükség.

Bár közölhetné szerintem tapintatosabban is. Egy nőnek szüksége van arra, hogy nőnek érezze magát, 24 éves, szíved joga eldönteni hogy érzed magad a legjobban; ha sminkelni szeretnél, sminkelj, lakkozd a körmöd. Azért ezek elég hétköznapi dolgok. Mi zavaró van benne? Meg a ruhavásarlás. Miért ne vennél ruhát?? Mi az, hogy nem néz téged senki?? Miért ne nézne? 24 éves fiatal nő vagy.

2017. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A barna bőr nem feltétlenül szép, abban viszont igaza van anyukádnak, hogy nem lesz semmi bajod tőle, ha nem úgy nézel ki, mint a fal a hátad mögött.

Vizet kell innod, nem az arcodat kenegetned, mert felesleges ennyi idősen, ahogy a smink is.

Az meg egyenesen röhejes, hogy a körömfestést (és a sminkelést) a magunkra adással vonod párhuzamba. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy azért, mert kifejted magad és kipingálod a körmeidet, kicsit is ápoltabb, igényesebb leszel annál, mint aki nem.

2017. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a kérdező egy szóval sem írta, hogy ő ápoltabb vagy igényesebb lenne annál, aki nem sminkeli magát. De biztos azért veszed ennyire magadra, mert egy igénytelen "nő" vagy, akiről első ránézésre el se lehet dönteni, milyen nemű.

Mellesleg nem értem ezeket a beszólogatásokat a többi kommentelő részéről sem, szerintem 24 évesen már van annyira nagylány valaki, hogy el tudja dönteni, milyen a bőrtípusa, kell-e napi kétszer hidratálóval kenni az arcát vagy sem. Mellesleg nem hiszem, hogy a férfi kommentelők annyira jártasak lennének ebben a témában, szóval nem kéne beleszólni..

Valamint ebben a korban azért sok magára valamit is adó nő sminkel, és szerintem a kérdező sminkelés alatt nem azt értette, hogy olyan fejjel megy ki az utcára, mint aki a sarokra készül, léteznek egyszerű natúr sminkek, amik kiemelik az előnyösebb részeket..Alapból honnan tudjátok, hogy a kérdező nem egy olyan helyen dolgozik-e, ahol naponta emberek százaival, ezreivel találkozik és jó benyomást kell keltenie bennük? Aki ilyen helyen dolgozik, jobb esetben igyekszik mindig ápoltan megjelenni.

2017. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!