Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az a felnőtteket...

Miért zavarja az a felnőtteket, hogy van olyan diák, aki nem dolgozik iskola mellett?

Figyelt kérdés

Én most vagyok egyetemista és most jutottam el csak addig, hogy dolgozzak is. Gimi alatt egyik nyáron se dolgoztam, inkább év közben 1-2 napot, és állandó munkám is csak most lett.

Sokan hivatkoznak arra, hogy ha nem dolgozik a gyerek, akkor ne is várjon el zsebpénzt otthon. Na de a szülők valószínűleg gondolnak arra, hogy a gyereküknek majd pénzt kell adniuk és nincs ingyen a "tartásuk", ráadásul szinte mindenki megy egyetemre és nem csak 18 éves korukig laknak otthon.

Valamiért fáj az embereknek, hogy a tinik/fiatal felnőttek megtehetik, hogy nem dolgoznak, csak kérdezem, hogy miért?

Rengetek, nem is pénzzel kapcsolatos kérdésből kihozza egy-két gyakoris ember, hogy takaroggyá 16 évesen is dolgozni...

De ha megengedheti magának a gyerek, aki lehet 16, 18 vagy 20 éves is, hogy ne dolgozzon, mert be tudja osztani a zsebpénzét és nincsenek sokba kerülő dolgokra szüksége, akkor miért bántalmazzák őket?!


2016. okt. 20. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Hát attól, hogy valaki egyetemre jár szerintem rohadtúl nem engedheti meg magának ,hogy ne dolgozzon már ne is haragudj. Nagyon sok egyetemistát ismerek aki nem vett fel diák hitelt az dolgozik..kivéve ,ha nem egy elkényesztett milliomos csemete. 23f
2016. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

mert munkamániás, nolifer barmok, akiknek az egyetlen örömük az életben a munka és megőrülnének, ha nem dolgozhatnának.



Sok ilyen hülyével fogsz találkozni.. le kell sz@rni őket!

2016. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vannak diákhitelesek, az pl megengedheti. És vannak olyanok, akiknek a szülei félretettek évekkel ezelőtt, mert a tanulást fontosnak tartják és erre képesek pénzt szánni. Meg vannak a nagyon gazdagok is persze, ő meg főleg megengedheti.
2016. okt. 20. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
miért nem az volt a kérdés, hogy egy hozzád hasonló tróger miért nem dolgozik egyetem mellett?
2016. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
amúgy én se lennék más ezt most nem azért írom:D
2016. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én miért is vagyok tróger? Mert gimiben nem dolgoztam, EGYETEMEN MEG DOLGOZOM, azért írtam nagy betűvel hogy most megértsd, hogy holnap se az óráim miatt kelek 6-kor. (Nem ellógom a sulit, csak nincsenek óráim)
2016. okt. 20. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőéves nappalos bejárós vagyok egyetemre. Valaki mondja már el mikor melozzak a suli mellett, ha így sincs időm!

Ne törődj Velük,szimplán irigyek és keresik a hibát mindenben.

Egy egyetemista tartalékos katona

2016. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kettes és hetes, szerintem ti jó választ adtatok a kérdésemre. :)
2016. okt. 20. 17:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában megkeseredett, irigy emberek vergődnek.
2016. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert frusztrált csóró embere, és fáj nekik hogy van oylan aki megengedheti ezt a kényelmet.
2016. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!