Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kellene egy kövér nőnek...

Miért kellene egy kövér nőnek hálásnak lenni, ha van olyan férfi, aki "ráfanyalodna"?

Figyelt kérdés

Többször futottam már bele ilyenbe. Pasi közelít, bólol, aztán, mikor kulturáltan tudomására hozom, hogy nem, nem akarok tőle semmit, még ő van megsértődve, hogy nem omlok meghatottan a lábai elé, hogy kövér nő létemre ő méltóztatott felfigyelni rám.

De kilóg a lóláb: miért gondolják, hogy mert éppen nem akadt horogra jobb nő nálam, én majd párás bociszemekkel mindenbe beleegyezem? Nagyon felhúzott ez a mai példány.



2017. aug. 2. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként mondom, hogy igazad van.
2017. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még annyit: inkább vagyok akár hosszabb távon is egyedül, de megvárom azt, aki nekem is tetszik, és akinek nem csak jobbhíján kellek. Miért kellene kompromisszumot kötnöm?
2017. aug. 2. 20:42
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Mondd el a párodnak!!! ja...
2017. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Túlsúlyos nőként én is ezt tapasztaltam társkeresőkön is, hogy örüljek, hogy van, aki szépnek tart engem is, úgy, ahogy vagyok. Szerencsére az ilyesmi hamar kiderül, és rögtön építem az ilyen embereket.

Persze, nem esik jól, de te sem, én sem, és szerintem a legtöbb nő nem tudna boldog lenni egy ilyen kapcsolatban.

Szóval én is tapasztalom ezt a jelenséget, de hamar kiszúrható, és nem szoktam finomkodni ilyen esetben (sem) :)

2017. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

komplexus szagot érzek...

ha visszautasít egy nő egy férfit, az meg van sértődve, akárhány kilogramm a hölgy. És viszont is - ott még nagyobb a sértődés.

2017. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Számomra nem olyan egyértelmű, hogy feltétlenül sértődni kell. Főleg, ha visszautasítás előtt 'szép' vagyok, utána meg 'bottal nem piszkálna meg.'

Ennyit a komplexusokról.

2017. aug. 2. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
dehogynem - te hogy érzed, mikor visszautasítanak? Borzalmasan fáj, és nem "bottal sem piszkál" hanem nem akar lapos kúszni, feladja. Szerintem egy komplexus, és ezért nem is látod valójában, mi történik - ez a komplexusok sajátossága, hogy torzít.
2017. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Velem is ez volt amíg tartott a tanév.

Az évfolyam leghülyébb, legbunkóbb, legrondább csávóival akartak összehozni, persze csak poénból, mert én nem érdemlek jobbat, sőt még azt sem, hogy egy rosszabbik példány igazán belém szeressen. Kiborító...

2017. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hármaska, hogy igazán szellemes legyél, azt még gyakorolnod kell. Ha lenne párom, nem ismerkednék, tehát nem kerülnék a fenti helyzetbe.

Ha megy, konstruktívan is szólhatnál a témához.

2017. aug. 2. 23:21
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a tendenciát sajnos én is látom... nekem az a legdurvább, hogy egy nőre ráfogják, hogy mínusz 10.000/10 kategóriás meg a lehető legbotrányosabb példány csak azért, mert túlsúlyos, még ha nincs semmilyen más hibája (kedves, okos, intelligens, ad magára - tehát nem büdös, mindig frissen mosott hajú/arcú, ápolt arcú, csinosan öltözködő - stb.)... volt már olyan, hogy nálam 30 évvel idősebb büdös mocskos csöves fel volt háborodva, és mondta, hogy örülhetnék, hogy vki meg akar dugni... hát köszi. Nem érdekel, hogy komplexusos meg fáj a visszautasítás, értelmes ember akkor sem ekkora paraszt.


Főleg hogy a reakciójuk / gondolkozásuk hülyeség. Azért vannak még emberek, akiknek 1) tetszik, ha vkin van mit fogni, sőt a túlsúlyos testalkat jobban tetszik, 2) tudnának szeretni egy ilyen nőt.


Meg akárhogy néz ki vki, mindenki megérdemelné, hogy olyan ember legyen a párja, akinek ő tetszik, nem olyan, akinek baromira nem tetszik, csak a neki 10.000 jobban tetsző pasi/nő visszautasította, és szeretne ingyenfarkat/punit...

2017. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!