Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő nagyon kövér, akkor...

Ha egy nő nagyon kövér, akkor a férfiak miért érzik feljogosítva magukat arra, hogy beszóljanak neki ill. trágár szavakkal minősítsék őt?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
A nők miért szólnak be ha kövér pasit látnak? Na? Kuss!
2017. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak férfiak, hanem nők is.

Egyik barátnőm elég kövér, valahogy ő kizárja ezeket, de én amikor vele vagyok néha hallom, mit pöfögnek be idegenek, én cseszem fel magam.


Amúgy amikor én voltam elhízott (170 cm/77 kg) nekem is osztották az észt, de főleg olyanok, akik igazán tükörbe nézhettek volna...

2017. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
én nem szolok be az ilyen noknek sose, de csak azért mert felek hogy nekem jon.
2017. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

A kövér nőnek pedig igenis van előnye.

Télen melegít, nyáron árnyékot ad. :]

2017. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért, ha nem félnél, akkor beszólnál??? Attól többnek éreznéd magad vagy miért esne jól neked?
2017. máj. 30. 17:31
 6/20 A kérdező kommentje:
4-eske, ha anyukád lenne kövér, őneki is ez a két jó tulajdonsága vagy haszna lenne?
2017. máj. 30. 17:38
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én sem értem. Az oké, ha vki ismerősnek mondja, hogy figyu, le kellene fogynod, szebb lennél, egészségesebb. De vadidegennek hogy veszi a bátorságot bárki, hogy bármiért beszóljon? Én is látok sok olyan embert, aki nem tetszik, mert szarul, ízléstelenül, igénytelenül, nem alkalomhoz illően öltözik, ronda tetoválása van, ronda haja, mégsem szólok be neki, mert neki meg ez tetszik, meg egyes dolgok mögött nem tudhatom, mi van. Mondjuk megtanultam a helyiértékén kezelni az ilyet, aki így beszólogat, az a fajta tahó, akinek a véleményére soha senki nem kíváncsi, mert hülye, és azt hiszi, ha hangosan kimondja vadidegennek, akkor érdekesebb személyiség lesz. Vagy az ellentettje, vmi elkényeztetett kis bunkó, aki megszokta, hogy mindenki nyalja a talpát, főleg olyan dolgok miatt, amikért nem dolgozott meg (helyes pofi, anyu-apu pénze, egzotikus származás, veleszületett önbizalom) és többnyire érdekből, és hajlamos azt hinni, mindenki imádja és él-hal azért, hogy hallhassa az igazságait. Mindkét esetben a legjobb, ha nem is gondolkodunk el azon, amit beböfög.
2017. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak írom, hogy végre egy intelligens ember, aki gondolkodni is tud normálisan és nem csak "beböfögni" marhaságokat. :)
2017. máj. 30. 17:47
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
A férfiak mindenbe belepofáznak, ami nem az ő dolguk, szóval nem kell magadra venni :)
2017. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

Nem csak dagadt nőknek szólunk be, hanem annak akinek akarunk. Nem kell ehhez senkitől "feljogosítás", meg nem kell ehhez "jog". Megtehetjük, ezért megtesszük, akármennyire is bunkónak hangzik ez, bárki megtehet bármit, ha úgy van kedve.

Én például már általánosba egy lányt szétfikáztam azért mert dagadt volt, teljesen ok nélkül. Sírva rohant ki a teremből. Miért csináltam? Csak mert megtehetem, mint ahogy bárki más bármit.

Na most pontozzatok le, és várom a hisztirohamotokat.

2017. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!