Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék felhagyni az...

Hogy tudnék felhagyni az emo/rocker stílusommal?

Figyelt kérdés

Változni szeretnék, ugyanis mar itt vagyok 18 éves és szeretnem ha már máshogy tekintenének rám az emberek.

Kb. 3-4 éve hallgatok rock/metal/punk zenet es az elso evben mar kezdett megvaltozni a stilusom, fekete cuccok, bandas polok, szegecsek, lancok, acelbetetes bakancs stb.

Viszont most szeretnek szolidabban oltozkodni, a fekete szint azonban meghagyni de egyebkent tudom h nagyon hianyozni fog a stilus mert igy ereztem magam a legjobban.

Tudnatok mondani hogy mit kene tennem, miket vasarolni illetve h konnyebben eltudjam feleljteni a stilust? (Zene persze orok marad:)



2017. aug. 3. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent lany vagyok
2017. aug. 3. 14:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem gondolod, hogy egyszerűen más stílusú ruhákat veszel a boltban és probléma megoldva? Miért kellene elfelejteni ezt a stílust? Én, és kb. az összes barátom meg tudta csinálni egyszerűen.
2017. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rock az örök!

Sok haverom nem öltözik rockernek vagy csak alkalmanként. Én mindig azt mondom nem attól lesz valaki rocker, hogy sz*rásig van gyűrűkkel, full feketében van, acélbetétesbe, sok lánc stb. (bár én is így öltözködöm sokszor)

Ha átlagosan van felöltözve ő saját magáról tudja, hogy legbelül rocker...és ezen is van a hangsúly.

2017. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűen csak vegyél más stílusú ruhákat, nem kell a mindennapokban is teljes harci díszbe vágnod magad, elég az koncertre is. Ha érzed, hogy ez vagy te, az elején másképp öltözködni nehéz lesz, furcsán érzed magad a bőrödben, de aztán megszokod. Esetleg keresgélj kicsit felnőttesebb stílusok közt, lehet, hogy találsz valamit az emon és a rockeren kívül, ami tetszik. ,,Sötéten" öltözködni sem csak egyféleképpen lehet :)
2017. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fokozatosan, az új ruháid legyenek másmilyenek, de azért tarts meg pár régi ruhát is, ha mész koncertre, legyen mit felvenni. Szerintem igazán majd ha dolgozol, akkor fog elkülönülni a dolgozós és szabadidős ruhatárad, addig nem érdemes nagyon erőltetni, csak szépen lassan vegyél fel néha másmilyen ruhát.
2017. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazábol szandekomban sem allt az hogy most kidobjam az osszes ruham es vegyek mas milyeneket. Szimplan csak fokozatosan valtani
2017. aug. 3. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen megilyedtem az elején, azt hittem itt akarod hagyni ezeket a zenei stílusokat örökre és ilyen tumblr cuccban akarsz járni 😨😨😨

De szerencsére nem szóvál lássuk a lehetőségeket.

Természetesen válts fokozatosan nehogy aztán kiderüljön, hogy nem jön be ez a váltós dolog és ott vagy ruha nélkül...

Egy dolgot soha ne csinálj(!); NE MENJ BE TÖMEGBOLTOKBA!!!

No Tally Weijl, Takko, New Yorker és társai!

Oĺyat is lehet hogy meghagyod a feketét alapnak és egy fekete pólófarmer kombinációhoz felveszel színes kiedészìtőket stb..

2017. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És akkor hol vasaroljak?
2017. aug. 4. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezt éreztem. Hát én nálam az első lépés az volt, hogy megpróbáltam színesebben öltözködni, utána jött minden magától :) De igazán sose tudok elszakadni a metáltól, valahogy mindig vissza húz a szívem :D
2017. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!