Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány nap a nyári szabadságod?...

Hány nap a nyári szabadságod? Voltál már /mikor mész?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nyari szabadsag, hanem egesz evre van 38 nap 100% fizetve. 20-at mar kivettem.
2017. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú, de jó sok, nekem 24 nap. Neked hogy jön össze a 38?
2017. aug. 3. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
24 nap szabadságom van,ebből 15-öt veszek ki nyáron. 2 hetet (10 napot) már voltam szabadságon júliusban, augusztus végén még 5 nap lesz. A maradékot az őszi szünetben/karácsonykor fogom elhasználni.
2017. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 eve ugyanannal a "cegnel" dolgozom, mar startbol 30 nappal indultam.
2017. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 nap az éves szabadságom, de nyáron esélyem sincs egy napot is kivenni.
2017. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23 nap az éves szabim, ebből 10-et nyáron vettem ki. Nem akartam ilyen sokat elpocsékolni a nyárra, de a főnökség kitalálta, hogy muszáj, különben majd mindenki karácsony környékén akar szabin lenni és üres lesz a cég év végén.
2017. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 Nap éves szabadságom van, még nem voltam.

A közvetlen felettem álló pont ma jelentette ki hogy ne is gondoljak szabadságra jövő évig.

2017. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 21 nap jár egy évre. Most nyáron 10 napot vettem volna ki (2 hetet) így augusztusba. De a főnököm július elején közölte hogy egy ideig senkit nem enged el 2 napnál hosszabb időre szabira. Csak az mehetett el akinek előre fizetett nyaralása volt, de azt is úgy engedte el hogy ha aznap amikor hazaér délutánra akkor éjszakára már menjen be dolgozni, mert annyira sok és sürgős munkáink vannak és alapból nem vagyunk elegen még a minimális létszám is hol megvan hol nem, hogy egyszerűen csak így bírják megoldani.

Persze ő is sajnálja de nem tud mit tenni. Nálunk az augusztus és a november-december a leggázosabb. A decemberi időszak azért mert akkor a cég minél többet le akar gyártani hogy az éves bevétel minél magasabbra emelkedjen mert csak kész termékeket számlázhat ki. Az augusztusi meg azért mert a nagyobb gyárak akkor állnak le akiknek bedolgozunk és olyankor alapból nagyobb megrendeléseket adnak le mert eddig folyamatosan töltjük a raktáraikat állításuk szerint, és így hogy állnak így teljesen feltudják tölteni és gőz erővel tudnak rögtön indulni és utána nekünk lesz annyi lazítás hogy a fél gyár leáll és akkor vannak a karbantartások, felújítások, amik szeptemberrel kezdődnek. De minket valószínű akkorra sem engednek mert kitalálták hogy szeptemberbe nekünk kell takarítani, meg a raktárat akarják teljesen kipakolni, nagy takarítani és erre nem akarnak külön takarító céget felbérelni, akik takarítanak nálunk azok erre nincsenek leszerződve így velünk akarják megoldani.

Most augusztusba vettem volna ki 2 hetet de úgy volt hogy egy hétre elmehetek aztán azt is lefújták. másfél hete megígérték hogy augusztus utolsó hetében elmehetek egy hétre és szeptember elején is pár napra de már ebből sem lesz semmi, mondták is hogy talán ősszel elmehetek és karácsony előtt kivehetem az összeset mert így is 16 nap szabim van még bent. Hiába panaszkodok meg próbálom kiharcolni senki nem tud mit tenni. Tudják hogy elvagyok fáradva, és rengetegdolgom lett volna itthon a nyárra, festés, parkettázás, haverjaimmal 2-3 napra elmentem volna a Balatonra. De hát ez van ilyen országban élünk ahol bűn az ha valaki pihenni akar.

2017. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!