Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 116 123-at próbálta már valaki?

116 123-at próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Van ez a lelkisegély szolgálat dolog, ezt már próbálta valaki. Valóban tudnak az emberbe egy kis életkedvet csempészni?

2017. aug. 4. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lakatos Brendon hívta őket. Bár igaz, hogy prank hívások voltak, de nem úgy tűntek, mintha nagyon foglalkoznának az emberrel, elég flegma volt a stílusuk.
2017. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostani a kérdés, de hátha valakinek jól jön majd a javaslatom,

Ami az lenne, bátran hívja bármikor bárki!

Nekem egyik este magam alatt lévős, pánikos, világvége hangulatú sírásrohamom közben jutott eszmbe, majdhogynem végső elkeseredésembe a lehetőség. Éltem vele, majdhogynem sírva sikerült az elején beleszólnom a telefonba.

Furcsa volt először a beszélgetés(számomra legalábbis szokatlan), mégiscsak egy idegen van a vonal túlsó végén, de hamar megnyíltam a segítőnek.

Első válaszadóra reflektálva, eleinte én is kicsit "ridegnek" és hűvös stílusúnak találtam az illetőt akivel vonalba kerültem, ez hamar alább hagyott, mivel remek hallgatóság is volt ezzel együtt, a mondandómra figyelt, és tényleg FIGYELT, a sorok közé látott, és a fél - háromnegyed órás beszélgetés alatt sikerült megnyugodnom, és a tanácsai által tisztábban láttam át az adott szituációt, és az érzelmeimet.

Hálás köszönet az egyesület önkénteseinek, tagjainak innen is!!!!

2019. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!