Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 éves fú vagyok és a testem...

22 éves fú vagyok és a testem tele van heggel, fejen, arcon, karon, lábon. Nem csúnyák, az emberek még nem kérdezték hogy szereztem de lehet észre sem veszik, de én ez miatt csúnyának érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ettől csúnya.

Nekem is van pár hegem, műtétek miatt. A páromat egyáltalán nem zavarja. Én sem tartom csúnyának. Mert én úgy vagyok vele, hogy ennél sokkal rosszabb következménye is lehetett volna annak, ami történt velem.

Persze "kedves" rokonok közül már volt, aki beszólt, hogy jujjj hogy nézel ki. De ez őt minősíti, nem engem.

2017. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miképpen kezeled. Van ismerősöm, akinek tele van fehér foltokkal a teste, de nem igazán vannak ismerkedési gondjai.
2017. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval a hegek nem csúfitanak?
2017. aug. 4. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem. És ha valakinek csúnyább hege is lenne, az sem érdekelne. Változtat ez valamit a személyen? Nem. Én lány vagyok és sok heg van a lábamon, falusi gyerek vagyok. Nem zavar senkit.
2017. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék tolakodó lenni, szíved joga, hogy válaszolsz-e a kérdésemre, de megtudhatjuk, hogy hogyan szerezted a hegeket?

Kérdésedre válaszolván, nem leszel néhány karcolástól csúnyább. És tényleg lehet, hogy észre sem veszik. Vagy ha igen, lehet, hogy természetesnek tartják. Ne aggodalmaskodj ennyit ezen, senki sem tökéletes, mindenkinek megvannak a maga "hibái", ha lehet ilyet mondani.

Ilyenek például a striák is. Lehet nem is tehet róla az illető, mert nem hízott hirtelen (vagy ha igen, akkor betegség miatt), csak nőtt, vagy csupán rugalmatlan a bőre, de kialakulnak.

És hiába halványodnak el néhány év után, mindig ott lesznek, de ettől nem lesz kevésbé értékes ember valaki.

Fogadd el önmagad!!!

2017. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk attol si függ miylen hegek, ha tipikus vagdosós az azért elég ciki.
2017. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tenne be a kaput, ha megkerdeznek..semmi kozuk hozza.Nem vagy kevesebb senkinel sem, ne is gondolj ilyenre!
2017. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!