Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csúnyának érzem...

Mit tegyek ha csúnyának érzem magam? Többi lent. (17 lány)

Figyelt kérdés
Nagyon lefogytam 45 kg vagyok és tele vagyok miteszerrel. Eddig mindenki dicsérte a külsőmet, de most semmi. Tudom nem a külső a lényeg, de nincs önbizalmam, nem tudok tükörbe nézni. A ruháimba bele esek mert lefogytam és nem jut új ruhákra. A hajamat levágattam és azóta se nől.17l Próbáltam vissza hízni,de nem megy.Mindig is voltak evési zavaraim már szedtem étvágy növelő tablettákat nem volt eredménye,egy nap eszek 2 kenyeret és ennyi,nem érzem,hogy éhes lennék.A bőrhibáimat is próbáltam csökkenteni kamillás teával és kozmetikumokkal,de semmi.Nagyon rosszul érzem magamat,mert látom a többi lány milyen szépek és milyen szép ruháik vannak.Néha elkap a sírás mikor meglátok egy nagyon szép lánynt.Szégyenlem magam.

2016. febr. 28. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló helyzetben az segített, hogy olyan építő jellegű tevékenységeket folytattam, amik során az volt a legfontosabb, hogy hogy néztem ki. Ennek a folyamatnak lényeges része volt a minél egészségesebb, zöldséget, gyümölcsöt bőségesen magába foglaló táplálkozás, vitaminok, kiegészítők szedése, és az aktív, sokszor igenis megerőltető testmozgás - mert máshogy nem nagyon van értelme, ha fejlődni szeretnél.


Ha a tested nincs megfelelő állapotban, nem is lesz étvágyad. Ahhoz, hogy nőjön a hajad és rendbejöjj, egészségügyileg kell felhoznod magad egy bizonyos szintre, és ezt az állapotot csak kitartással, érzékenységgel, a tested üzeneteire való odafigyeléssel lehet elérni.


Sok sikert! 26/L

2016. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, elírtam, szóval NEM az volt a legfontosabb, hogy hogy néztem ki. :)
2016. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamillás teával és kozmetikumokkal nem jutsz semmire. A szép hajhoz protein fogyasztása szükséges, olajos magvak, zöldségek,vitaminok szükségesek, változatos táplálkozás. Két szelet kenyérben nincs semmi, ami neked egészséges, szép bőrt és hajat tudna adni. Sajnos ez az igazság. Jobb ha végig gondolod ezt az evési zavarodat, mert idővel olyan károkat fogsz okozni a szervezetedben, amit nem lehet egyik napról a másikra visszafordítani. Változtass magadért! Változtass az egészségedért és a szépséged érdekében, mert így csak elaszalódsz. Nem kell kövérnek lenned, már 5-6 kiló plusszal is sokkal szebb lennél, hidd el nekem. Változtass, amíg még nem késő.
2016. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek ha csúnyának érzem magam?"

Realizáld, ez relatív.

Ha nincs önbizalmad, realizálj tényeket magadról s ne hagyd vélemények ebbe rondítsanak. Tény > vélemény.

Ne szedj étvágynövelő tablettát. Ilyen problémákra természetet kell hívni nem ellenségét.

"milyen szép ruháik vannak"

??? XD

2016. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szép belső meg tudja szépíteni a külsőt!😉
2016. febr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!