Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkos fórumok kamuk?

Öngyilkos fórumok kamuk?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen lehet ezekről az oldalakról olvasgatni, hogy itt beszélik meg a dolgokat meg stb.

Gondoltam keresek párat, csak kíváncsiságból, hogy ilyen helyeken hogy " beszélnek " az emberek, meg mégis hogy néz ki.

Meg úgy alapvetően is elég hihetetlen nekem ez, hogy van forum ahol valaki beírja, xy vagyok, partnert ekresek hozzá, és erre nyilvánosan ott jelentkeznek emberek. :D


Most ez emgint olyan dolog amit a média csinált, vagy tényleg létező dolgok.


Linket ilyesmit nem kérek, max ha valaki találkozott már ilyesmivel tapasztalatait mondja el. :D



2017. aug. 5. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket csak úgy megtalálsz nagy valószínűséggel kamuk, illetve nem komolyan vehetőek, sokat kell kutatni, hogy az első ilyen oldalt megtaláld, de egyébként több tíz létezik ezekből, és ténylegesen lebeszélik a "végső találkát", az már más kérdés hányan tartják be.
2017. aug. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekel a pszichológia, és emiatt karok kicsit " kutakodni ", tudom, nem feltétlen etikus megoldás, de szerintem sokat tudhat meg az ember ilyen helyen, mit gondolnak, mit éreznek az emberek, már csak a beszédtilus alapján is akár.
2017. aug. 5. 02:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Google kereső aligha fogja ezeket a fórumokat kidobni.

Darkweben viszont 100%-ig biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek.

2017. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De a darkweben is nehéz megtalálni ezeket, ott sem raknak ki mindent a szemed elé.


Ha pszichológia miatt érdekel a dolog, akkor nézd meg ezt az oldalt:

[link]


Itt elég sokszínű embereket ismerhetsz meg. :)

1. voltam.

2017. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Darkweb?

Linket köszönöm szépen. :)

2017. aug. 5. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!