Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem mintha én egy külön...

Úgy érzem mintha én egy külön ember lennék akit meg akarok ölni mi ez? Őrült vagyok?

Figyelt kérdés
Beszélek magamhoz mintha 2 külön ember lennék és veszekszem saját maggamal és rohadtidegesítő néha meg is ütöm magam akaralatlanul meg egyszer majdnem elvágtam a nyakam egy szikével.De tényleg ide

2017. júl. 15. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is láttuk a Harcosok klubját.
2017. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1/1 kösz azt se tudom mi az sokat segítettél ...Mondjuk értem hülye vagyok hoyg a gyakori kérdésen kérdezek ilyet de mások is csak nevetnek mindegy mindegy hülye vagyok ehez ..
2017. júl. 15. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem normális a dolog,és kezelésre szorulna a dolog..
2017. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy őrült vagy. Próbálj meg valami dilidokit keresni, hátha segít.
2017. júl. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi keppen nem normalis dolog de gondolom erre magadtol is rajottel.Igen jo lenne egy szakemberhez fordulnod, de tudnod kell hogy az meg onmagaban nem biztos hogy megoldja a problemadat.

Azt gondolom hogy valoszinu nagyon fiatal lehetsz, es nem tudod hogy ha az elmed kikerul az iranyitasod alol akkor nagyon szelsoseges dolgokra sor kerulhet. Itt nem kell arra gondolni hogy megorultel, de az elmedet neked kell iranyitanod, megpedig onuralommal es tudatos gondolkodassal. Ugy mint a lovas mikor a lovon ul, szorosan kell fognia a gyeplot es iranyitania a lovat, mert ha nem teszi akkor ugye a lo egy ido utan elkanaszodik es csinalja ezt amit o akar. Az elmenk is valami ilyesmi.

Azt tudnod kell hogy az atlagember agyaban folyamatos parbeszed zajlik, amit nem konnyu lecsendesiteni, de odafiegyelessel es onuralommal lehet, egyszeruen csak engedd el. Es akkor folytatas sincs. Jo lenne ha sportolnal rengeteget segitene, es a konyvek olvasasa is segitene ertelmes dolgokkal lefogolni az elmedet.

Meditacio, relaxacio... ez mar a kovetkezo lepes ha keszen allsz ra.

De tanacsolom neked hogy dolgozz rajta tudatosan, mert ha nem segitesz magadon most, kesobb ez rosszabbodni fog, es akkor mar esetleg gyogyszerekkel kell majd kezelni teged, es vegkepp nehez lesz a mentalis egeszsegedet vissza nyerni.

2017. júl. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5/5 köszönöm és a többi értelmes válaszolónak is.Sportolok is meg olvasni is rengeteget szoktam és aza baj hogy a másik én ezelbe is belezavarhat néha.Eddig pszihiternél voltam csak.
2017. júl. 15. 10:12
 7/8 anonim válasza:
Szia, tudom mar regebbi a kerdesed, de en azt mondom, hogy nem vagy orult. Voltak mentalis problemaid? Es javult azota a helyzet?
2018. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:
Vagy kiváltságos életed van vagy összeomlottál. Te most mindenképp egy szó vagy.Őrült! Menj onnan ahol vagy arról a pár négyzetméterről! Ha nem tudsz nem fognak tudni segíteni neked. Lehet nagy áldozatot kell hoznod.
2022. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!