Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok választani...

Ti hogyan szoktatok választani 2 dolog között, ha nem tudtok választani?

Figyelt kérdés

Főleg ha ez egy életet változtató dolog.

Jövőre megyek egyetemre és nemtudom melyiket válasszam.

Ötletek? Köszönöm szépen :)


2017. aug. 5. 08:02
 1/7 anonim válasza:
Szia! Írj pro és kontra listát mindkét egyetemmel kapcsolatban. Tudod, mi szól mellette, mi ellene és a végén összesíts. És ne úgy fogd föl, hogy ezen múlik az életed:) Ez egy döntés, amit ha bebizonyosodik, h nem jó, meg tudsz változtatni. Addig is gyűjtöd a tapasztalatokat és ez által egyre érettebb leszel...:)
2017. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz két lapot. Egyikre leírod az egyik döntés pro és kontra listáját, másikra a másikét. Berakod őket egy borítékba, elrakod, pár nap múlva kinyitod, és elolvasod külső szemlélőként. Tudni fogod, melyiket válaszd :)
2017. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dobj fel egy érmét, a ha fej legyen az A, terv, ha írás a B. És rájössz magadtól, melyikenek szurkoltál jobban :P


Amugy komolyra véve: én is azt szoktam csinálni, amit egyes írt

2017. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A listák mellett azt is vedd figyelembe, hogy mire vagy alkalmas-melyik ágazatot éri meg és viselnéd el nyugdíjig, ami 120 éves korodban lesz várhatóan;)
2017. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tárgyról van szó azt amelyik praktikusabb.
2017. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én összevetem az érveket, ellenérveket, de végül érzelmi alapon döntök. Elmennék megnézni a két egyetemet. Amelyik jobban tetszik, ahol jobban érzem magam, amelyik városnak jobb a hangulata, ahol el tudnám képzelni, hogy akár letelepedjek.
2017. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ecc pecc, kimehetsz....
2017. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!