Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Én 18f vagyok Ő pedig 17L....

Én 18f vagyok Ő pedig 17L. Karácsonykor leszünk a barátnőmmel eggyütt 9 hónapja, nagyon jól megvagyunk meg minden. Szeretnék neki egy szép ajándékot választani, na most van két dolog aminek tuti örülne. Melyiket választjaM?

Figyelt kérdés

Ezek nem full drága cuccok, de minőségesek és tudom hogy használni fogja/ hasznát fogja venni ezeknek 99%-ig tuti. A póló/táska is elnyerte tetszését, viszont nem hederitettem rá, nehogy rájöjjön a turpisságomra.

Akkor ti lányok mit ajánlatok? Nem szeretném elkényesztetni túlságossan, de azért szeretnék nagy örömet okozni. Kort irjatok!!


1. Hörcsög - tengeri malac + ketrec

2. Táska

3. Batman rajongó, szóval olyan téli póló :)

4. Táska + batman póló ?



2015. dec. 6. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Batman-póló. Hörik alá, pusik alá alom kell, étkeztetni kell őket; táskát szerintem válasszon ő magának, meg egyébként is, nem két fillér; meg azt csak akkor vennék, ha tudom, hogy konkrétan akarja, mert a régi már el van használódva; plusz, biztosra veszed, hogy ő nem vesz magának mostanában.
2015. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Élő állatot ajándékozni még mindig pocsék ötlet. Azt neki kell tudnia, hogy el tudja és el akarja-e tartani, szépen tud-e gondoskodni róla élete végéig, törődni vele stb.


Ezek közül a póló gondolnám.

2015. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki parfümöt, könyvet, ajándékutalványt,sál-sapka kesztyűt,esetleg egy édes plüssmacit, vagy vidd el színházba, ha a szülei elengedik.
2015. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Élő állatot SOHA nem ajándékozunk!


A táska és póló között nem tudok dönteni, mert nem ismerem a barátnődet, hogy melyiknek örülne jobban. Én a helyedben megvenném mindkettőt, az egyiket odaadám neki karácsonyra, a másikat meg majd a születésnapjára. Mellé vennék egy tábla csokit vagy egy kis doboz bombont vagy valami egyéb édességet.

2015. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Táska + Batman póló lesz szerintem, mivel mindkettő tetszik neki, a fenti válaszolóknak irom, hogy 100% nem vesz új táskát, és a másikat pedig nem szereti.

A póló-t meglátta egy üzletben, úgytettem mintha nem érdekelne, de még ma elmegyek megvásárolni. A táska pedig bejön neki, mivel az egyik barátnője rákérdezett hogy mit gondol arról ( pontos képet mutatott ) és nagyon tetszett neki..


Állatot is szeretne, és tartana is, de magának nem vehet mivel a szülei ezt megtiltották. Engemet amugy sem birnak szóval kb magasról tennék rá, hogy az ajándék végett még nagyobb olaj a tűzre számomra.


A bombon kizárva, mivel karácsonykor mindenki teli eszi magát házi süteményekkel és egyéb édes vackokkal..

2015. dec. 6. 10:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Fénykép keret, benne közös képekkel milyen ötlet?
2015. dec. 7. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami mellé jó. Önmagában kevésnek gondolnám gondolnám azokhoz képest, amiket írtál. De ha romantikázós, akkor biztos örül majd neki.
2015. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, valami mellé gondoltam :)

Pl: karácsonyra női táska + női batman-es póló.. vagy táska + kép :)

2015. dec. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!