Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt hogy láttatok valakit...

Volt hogy láttatok valakit valahol (pl vonaton, más közlekedési eszközön. ) és összenéztetek velük vagy akár beszélgettetek és aztán le kellett szállni és ennyi?

Figyelt kérdés
Velem is hasonló történt és olyan szomorü gondolat, hogy soha többé nem látom az illetőt...

2017. aug. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az ellenőrrel mikor megbüntetett.
2017. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször is. Fiatalabb koromban, mikor ingáztam.

De nem éltem meg soha tragédiaként.

Utazás közben jó elütni az időt, ha értelmes a társalgó partner, de ennyi.

Nem is igazán örültem volna újabb találkozásnak. Meg volt a maga sajátos bája a pillanatnyi találkozásnak.

2017. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan ilyen esetem volt már, de nem érdekel.
2017. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen szinte nem volt olyan hazaút, hogy ne kezdett volna el beszélgetni velem valaki buszon, vonaton. Pont ez volt a szépsége, hogy egyszer találkoztunk, beszélünk és mindenki megy dolgára. Bár az esetek többségében a hátam közepére nem kívántam az egészet.


Manapság mindenki a telefonját bújja, filmet néz, nyomja a facebookot 100 ismerőssel, én is ezt csinálom. Valahogy nem is vágyom arra, hogy hosszabb rövidebb út alatt bárki idegen megszólítson, felteszem a fejhallgatóm és filmet nézek, olvasok, alszom.

2017. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!