Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újra motivált?...

Hogyan lehetnék újra motivált? Lusta lettem és nem akarok dolgozni.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 2016ban végeztem egy okj képzéssel amivel decemberben fel jöttem Pestre dolgozni és egész jól kerestem vele de annyira kicsináltak,hogy fél év után felmondtam. Azóta nincs munkám,tehát áprilistól. Összeköltöztem a párommal igazából egész nap alszom és ez nagyon idegesíti, érthetően. Alig takarítok,csak megfőzök. Szégyenlem magam de azthiszem depressziós lettem. Már nincs életcélom, kilátástalannak látom a jövőt. Nem találok munkát mert a párommal eleinte megbeszéltük,hogy hétvégén nem dolgozunk hanem egymással töltjük az időt így hiába kérem,hogy ezt tegyük megnem ígérté,ő nagyon haragszik érte. Szereztem 3 szakmát pluszban de mind vendéglátós. Ami azthiszem rossz ötlet lett mert ott végig hétvégén kell menni. Nem tudom mit tegyek, nincs hova mennem dolgozni, mert ha elmegyek eladónak az is hétvégézik! Ez olyan negoldhatatlannak tűnik. Egyébként szeretek az emberekkel foglalkozni de a munkahelyeken viszont rosszul vagyok a kollégáktól. :(
2017. aug. 8. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!