Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig hármas?!...

Miért vagyok mindig hármas?! Hiába tanulok mindig hármast kapok! Hogy lehetnék négyes?

Figyelt kérdés
Minden dolgozoat minden tz-re 3-t kapok.. Hogy lehetnék 4-es? Nekem az is elég nem kell 5-s csak legelább legyen 4-es!!! Általáben úgy tanulok hogy hazajövök eszek pihenek (ez kb 1 óra) hf-t írok aztán neki állok tanulni. Olyan 1-2 órát szoktam. És az iskolába még óra elött is gyorsan átszokam nézni. Hétvégén meg pénteken hf-t irok szombaton barátaimmal vagyok aztán vasárnap délután meg már tanulok. Elöször átolvasom az anyagot majd utánna próbálom felmondani.. A matekot abszolút nem értem se a föcit.. :/ Mindig elhatározom hogy ebbe az évbe jól tanulok de most is már 5 3-om van :( A testérem messze tanul tőle nem tudok segítséget kérni a barátnőm se ér rá mindig, anya meg csak anyit mond hogy ő nem tudja már régen járt suliba nem is érdekli akkor igazából nem is kéne tanulnom de én vinni akarom magam valamire.. De ilyen jegyekkel nem vesznek fel gimibe (Most Savariába akarok menni rendészetire.) De engem akkor is zavarnak a hármasok.. Régebben egész 5.-ig jó tanuló voltam. Sőt órán sem tudok válaszolni.. Hogy tanulhatnék jobban hogy 4.-est kaphasssak?? Milyen tanácsaitok vannak hogy tanultok? és én hogy tanuljak??

#tanácsok #hogy tanuljak jobban #4-es akarok
2016. szept. 25. 11:44
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hanyadikos vagy,de én mindig úgy tanultam hogy délután 1,5 óra és reggel 1-1,5 órával hamarabb felkeltem mint ahogy szoktam és így jobban megragadt például verset könnyebb volt így tanulnom de másra is jó ez a módszer. Érdemes kipróbálni.
2016. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösszi a gyors választ!! :)

Ugy tuti 4-est fogok kapni?? Már nagyon örülnék hogyha kitudnám javtani..

2016. szept. 25. 12:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és most lettem 7.-es ezért is akarok jobb jegyet mert ez az év számít..
2016. szept. 25. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:

földrajzot nem érteni kell, hanem bemagolni. mateknál meg megérteni az alapokat és logikusan végiggondolni.


Nem tanulsz eleget, vagy nem jó módszerrel tanulsz.

2016. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!