Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megkeressük őket?

Megkeressük őket?

Figyelt kérdés

Barátommal pár napja éjjel körbebringáztuk a Balatont és az egyik kis településen hajnali 3 körül találkoztunk egy nagyon aranyos testvérpárral. Beszélgettünk velük, majd segítettek kicsit tovább tájékozódni, a hiányos táblázás miatt. Gondoltunk rá (barátommal), hogy valahogyan meg kéne hálálnunk a segítséget vagy legalább megkeresni őket, de azóta elfelejtődött a dolog.

Szerintetek megkeressük őket? Ha igen, mit kéne vinni?

Előre is köszi :))



2017. aug. 8. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem kell ebbe időt és energiát fektetni. Lehet, hogy a testvérpár azóta több tucat embernek segített, de nem várják el a nagy ajándékkosarakat, csak simán rendesek voltak. Én is segítettem a válasszal, de ettől még nem örülnék, ha beállítanátok hozzánk.
2017. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!