Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire baj, hogy...

Tényleg ennyire baj, hogy fehér a bőrszínem?

Figyelt kérdés
Nem napozok, mert csak leégek, szoláriumba meg eszem ágába se volt soha menni, nem rákosítom el a bőröm. De az emberek, köztük a családtagjaim beszólnak, hogy olyan fehér vagyok, világítok a napon, meg hogy olyan egészségtelenül nézek ki. Pedig a fehér bőrszín nem beteges, ez is csak egy bőrszín.
2017. aug. 9. 12:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy.
2017. aug. 9. 12:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, maximum annyi, amit te is írtál, hogy könnyebben leégsz.
2017. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Én is nagyon fehér bőrű vagyok, és ugyan így piszkált mindig a család meg a barátok, hogy ha átsétálok a lámpa alatt leégek stb, miért nem szolizok majd befizetnek. Eszem ágában sem volt soha nekem sem.


Viszont kifejezetten hasznos, amikor betegnek akarunk tűnni, mert elég fancsali fejet vágni és máris azzal jönnek, hogy hű de sápadtnak tűnsz, jól érzed magad?

És már van is egy hét szabid...

2017. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha nagyon akarnál, akkor napozhatnál. Nyilván nem 13-kor kell kifeküdni, hanem 16 után pl.


És az feltűnt, hogy az emberek mindenkinek beszólnak valamiért???

Szóval ha nem a bőrszíned miatt, akkor találnának mást.


Szerezz már egy kis önismeretet-önbizalmat-önbecslést! Ezek nélkül elveszel...

2017. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiállnak a a lapockáim, vékony vagyok, semmi izom rajtam, fehér a bőröm, (pedig a kezeim lebarnultak) nekem ezekért mind beszólt anyukám.
2017. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nagy baj, muszáj változtatnod rajta, ha mégtöbben mondják én cselekednék a helyedben, nem akarnám hogy rosszat gondoljanak rólam az emberek a bőrszínem miatt.

(Gyökereknek: Ez szarkazmus.)

2017. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a bőrszíneddel van a baj, hanem azzal, hogy nem tanultad meg teljesen leszarni mások véleményét. Én is eléggé Hófehérke vagyok, de egyáltalán nem érdekel, ha valakinek ez nem tetszik, teljesen lepereg. Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni, én így jól érzem magam és ez az, ami számít.
2017. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon nagy baj, muszáj változtatnod rajta, ha mégtöbben mondják én cselekednék a helyedben, nem akarnám hogy rosszat gondoljanak rólam az emberek a bőrszínem miatt.

(Gyökereknek: Ez szarkazmus.)"

Nem, ez irónia.

2017. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen kinézetű nőket, sokkal szebb a lábuk is, mint egy szolisnak.
2017. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!