Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akar tolem?

Mit akar tolem?

Figyelt kérdés

van egy pasi,akivel elkezdtem beszelgetni .

buliban taliztunk es lesmaroltam..ra ket nap mulva nalam aludt ,de csak olelt es simizett..aranyos volt.

facebookon rengeteget beszeltunk.neha taliztunk.akkor olelgetett.picit huztam z agyat nem akartam smarolni eleinte.de aztan vegere az is lett normalisan.

aztan 2napig nem irt..

aztan ram irt nem e alszom ott.atmentem.ittunk.es lefekudtem vele.rendesen elcsabitott.ra 2nap mulva full flegma volt velem interneten.es erre 2napra meg mar aranyos.

mit akar tolem?

tudni illik o ilyen nagymeno pali .mindenki imadja.sok csajjal is beszel..

de nem talizik veluk tudom,mert mikor velem van nem ir soha,de ha en irok neki rogton ir.gondolom mas csaj tarsasagaban se irkalna.

mit akarhat? olyan fura..

21/L

u.i.:rossz a telom azert irok ekezet nelkul


2017. aug. 9. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit akar? Mar mindent megkapott. Kapcsolatot valoszinuleg nem akar, mert akkor nem igy viselkedne.
2017. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem lenne cuki élőben..
2017. aug. 10. 01:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Éőben csak a benyomást, a benned alakított képet csinálja.
2017. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üríteni akar. Nem egyértelmű neked? És tökéletes is vagy erre.

Néha nincs kedve veled beszélni, nem kell neki szex, akkor leszarja a fejed és flegmázik, utána amikor megjön a kedve aranyos lesz és te már dobod is neki a kis használt tested. Aranyos vagy hogy nem veszed észre ahogy szemetesládának használnak. ^^

De menő a pali, ne törődj vele, dobd oda magad legközelebb is. Komoly dolog nem lesz köztetek az fix, ha erre várnál.

2017. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
massal nem talizik az a fura.pedig nalam jobbak irkalnak neki
2017. aug. 14. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!