Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit tolem? Egyaltalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tolem? Egyaltalan erez valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akinek ugy vettem eszre,hogy tetszem teljesen olyan jeleket adott es kerdezoskodott rolam,folyamatosan nez,mosolyog. Megkerdezte van-e baratom,megmondtam,hogy van. Kerdezte jol-e jovunk ki en meg elmondtam az igazat,hogy sajnos sok a veszekedes es kerdezte minek vagyok akkor vele es hagyjam ott. Mostanaban,mint az ovisok olyan: cukkol es szivja a verem es bevallom kicsit rosszul is esik. De miert csinalja? En arra gondoltam,hogy azert,mert,hogy van baratom es igy nincs eselye. De szerintetek miert cukkol? Egy lany megkerdezte,hogy tetszek-e neki azt mondta nem vagyok az esete,de nagyon az ellenkezojet mutatja. Ma pl hercegnonek hivott es el is nevezett Hofeherkenek,mert fekete a hajam es feher a borom. Azert erdekel ez engem,mert idegesit mikor szivjak a verem es erdekel az,hogy miert csinalja.

Szerintetek? Elore is koszi a valaszokat!:)


20N


2017. júl. 12. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tini kategória! :D
2017. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipikus , ha nem lehetsz az övé, akkor már egyből megy a gonoszkodás ez ilyen sajnos. Pont, hogy nagyon akarna, de tudja, hogy nem lehetsz az övé és ezért most átment óvoda szintre. Nagyon jól tudom ezt, hisz én is csináltam, mikor még fiatal voltam :D Csak ott az volt, hogy a csaj akart tőlem valamit én meg visszaéltem vele, majd mikor én akartam komolyabbra, akkor meg már a csaj nem akarta és utána durvult el a helyzet igazán, mikor átmentem én is erre a szintre, de én alázásig sajnos. Teljesen leírtam a csajt és aláztam. Megbántam természetesen utána és bocsánatot is kértem...
2017. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!