Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarok akik alig tudnak...

Magyarok akik alig tudnak angolul, az miért ír egy angol nyelvű oldalra?

Figyelt kérdés
Nem értem, nem megy az angol, az miért ír külföldi oldalakra? Amit ír az értelmetlen. Ilyenre gondolok: im hungarien withe men. Donal Trup the beszt prezidetn. im hate müslin pheople. Orban Viktors off true erurope hiro! Nem megy az angol, miért nem használja google fordító? Az tény google fordító nem tökéletes. De jobb mintha angol halandzsa nyelven írna. Onnét tudom magyarok írják. Felhasználó neve egy magyar szó. Vagy felhasználó név mellé, oda rakhatod ország nevét vagy zászlóját.

2017. aug. 10. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
"Magyarok akik alig tudnak angolul, az miért ír egy angol nyelvű oldalra?" Egy magyar, aki alig tud magyarul, miért kérdez ilyeneket?
2017. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kepzelheted hogy akik ezeket irtak mennyire intelligensek, magyarul sem tudnak.
2017. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy az ismerősi körömben is a primitívebb férfiak rajonganak Trump-ért, mert csak azt látják, hogy gazdag bunkó, akinek van egy jó nője. Félreértés ne essék a másik elnökjelöltért sem rajongtam.
2017. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert szeretne megtanulni/gyakorolni, vagy mert a tört angolsága nem akadályozza meg, hogy külföldi oldalak nézegetésében?

Nem szégyen az, ha valaki nem jól tud angolul, de próbálkozik, igyekszik.

Egy csomó ismerősöm van, aki elég jól tud angolul, de nem mer megszólalni se. Annak oszt mi értelme van? :D

2017. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Egy csomó ismerősöm van, aki elég jól tud angolul, de nem mer megszólalni se. Annak oszt mi értelme van? :D" Én is ilyen vagyok. :DDD De majd igyekszem.
2017. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!