Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elfogyott az életemben a...

Elfogyott az életemben a hajtóerő, úgy érzem nincs is miért élni, miért van ez? Hogy tudok változtatni rajta?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj változtatni:

Kezdj el sportolni, tanulj nyelveket, irmerkedj, találj új hobbit, legyen egy kis allatadot akivel törődsz.

2014. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sporthoz is egy hajtóerő kell a nyelvtanulashoz allatot meg nem fogok tartani (engem ez nem hajt)(hamarabb meghal mint én szoval egyszer óriási fajdalmat okoz)

de azert köszi más ötlet?

2014. dec. 14. 08:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Rekreáció. Ismerkedj vele.
2014. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Hat ha te ilyen negativ vagy, akkor bárki írhat barmit, ugyis lesz ra kifogasod.

Az meg milyen hozzáállás, hogy nem kell allat mert ugyis meghal?

Akkor te minek elsz? Te is meghalsz egyszer... Minek eszel, ha ugy is kisz*rod? Ez nem hozzáállás...

2014. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

naiv :) köszi

mivel meghal mindenki egyszer es en is megfogok halni, pont ezert gondolkozok el hogy mi hajtson mert mi valtozik ha most halok meges mi a később ?

2014. dec. 14. 08:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért a válasz szempontjából jó lenne tudni, hogy mennyi idős vagy...

mindenkinek van hajtó erő az életében, nekem mondjuk ezt más körülöttem lévő emberek jelentik, gyerekek, párom. De nem mindenki ilyen, van akit a munka, vagy a tanulás, egyéb célok elérése. Talán az a baj, hogy nincsenek kitűzött céljaid. És itt most nem lehetetlen dolgokra kell gondolni, hanem olyan kis dolgokra amik téged boldoggá tennének.

2014. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, mondd el neki ezeket, és ő megadja neked a helyes irányt. Aztán vagy elfogadod, vagy nem.
2014. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 yoshimitcu ***** válasza:
17%
vegyél elefántot az 80 évet is elél. Lazán túl él téged.
2014. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kerdező!


Emiatt egyáltalán ne bánkódj, viszont azért jobb ha tudod, hogy a hozzád hasonló gondolkodású emberek többnyire kihullanak az evouciós folyamatok rostáin..


Ha most meghalsz, semmi különös nem történik majd, ilyen gondolkodásmód mellett várható tartalmatlan élettel talán jobb is ha gyorsan befejezed, mint ha kivárnád az idődet..


Viszont ha meg tudod változtatni önmagad, beleértve jelenlegi gondolkodásmódod, akkor megvan az esélye annak, hogy annyira tartalmas életed legyen és olyan dimenziókba emelkedj, amelyet ma még elképzelni sem tudsz és amiért halálos ágyadon (amikor eljön a te időd) hálát adsz majd, hogy (sok más vesztes emberrel ellentétben) nem végezted be olyan fiatalon mint amikor ezt a kérdést feltetted!


Remélem tudtam segíteni!

2014. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha nem akarsz állatot tartani akkor nem kell, mert nagy felelősség, sokat kell vele törödni.

Az a baj, hogy most nem érzed úgy hogy van miért, valakiért élni, a szerelem megold mindent, legalább is nálam eltünt minden kétely, meg hát a kutyámért is mindig érdemes volt élni. Valóban meghalnak egyszer, de amit addig adnak az semmihez sem fogható. Tavaly halt meg az első kutyám, nagyon fájt, de az élet megy tovább, és úgy érzem most már könnyebb lesz elfogadnom a halált, ha meghalna egy szerettem. Az élet ajándék, találd meg a célod benne és minden rendben lesz.

2014. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!