Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit mentenél meg?

Kit mentenél meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy életveszélyes helyzet alakul ki, amiben két fél vár megmentésre. A kutyád (vagy amilyen kis kedvenced van), és egy idegen ember. Csak egyet tudsz megmenteni, a másik biztosan meghal.

Kit választasz?


A kérdés csak erre a szituációra vonatkozik.


2017. aug. 14. 13:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Volt már ilyen kérdés.

Természetesen gondolkodás nélkül a kutyámat választanám, én akartam őt, az én felelősségem! Eszemben sem jutna a halálba taszítani, bízik bennem, a gazdájában.

Embert, aki ráadásul idegen is?? Neeem..:D

2017. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

A kutyámat.

Írom ezt 35 évesen. Az emberek zömében mindig kihasználták a jóindulatom, ha megnyíltam visszaéltek vele, hiszen tudták mire vagyok érzékeny, loptak tőlem, megvertek, átvertek, kiközösítettek. Tudom sebnyalogatás. :)

Egyre több kutatás mutatja, hogy a kutyák sokkal értelmesebbek és empatikusabbak, mint hitték eddig. De egy kutyájára odafigyelő ember ezt tudja.

2017. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%

Egyértelműen az embert, nem is kérdés.

De az nagyon durva, hogy a legtöbben egy állatot választanának. :O

2017. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%
A kutya az csak egy kutya, bármennyire is kötődöm hozzá...
2017. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
58%
Most kövezzetek meg, de természetesen a kutyámat. A kutya életed végéig hűséges hozzád és szeret. Az emberek viszont rengetegszer kihasználták a kedvességemet.
2017. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
58% Ha te vagy az az 58%, aki a linkelt kérdésnél minősíthetetlen hangnemben ócsárolja a saját állatát kihozókat (és ahogy látom elbagatellizálja a nagy emberszeretéteben a molesztálást/cserbenhagyást), szerintem inkább ne prédikálj erkölcsről és kötelességről!
2017. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%

Véletlenül egy ilyet mentenétek meg:


[link]


:DDD

2017. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%

hát igen, de lehet, hogy véletlenül a 16-os 76% os édesanyját...

ez az, amit nem tudhatunk a szimulált kérdésben.

2017. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
Édesanyám nem él már, de köszönöm, hogy gondoltál rá és kb. véleményformáló érzelmi zsarolásra próbálod használni a személyét. Na igen, ilyen egy igazi emberszerető. :)
2017. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%

b+ akkor téged lehet otthagyni vérbe fagyva a kutya helyett - tessék.


NEM ISMERJÜK AZ EMBERT - ezt annyira nehéz felfogni???

2017. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!