Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszebe ha...

Lányok nektek tetszebe ha mondjuk úgy kérnék meg a kezetek hogy csinálnátok egy szelfit és a lány a képen látná a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Meglepődnètek?
2017. aug. 14. 14:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon kiábrándító. 15 évesen még ne gondolkozz lánykérésen egyébként sem.

Ha ennél idősebb vagy és mégis eszedbe jutott ez a fantasztikus ötlet, az viszont már elég szánalmas.

2017. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Személyesen kérjen meg,. minden cirkusz nélkül, és utána húzzuk egymás ujjára a jegygyűrűket! A kísérő gyűrű csak egy ékszer a jegygyűrűk mellett. Legalább is magyar szokások szerint.
2017. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Ez annyira elcsépelt ötlet,ne haragudj... Már láttam száz helyen hasonlókat,szerintem személytelen. Találj ki valami eredetit,ami a barátnődnek tetszene,te ismered elvileg.
2017. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak láttam kèpen ès megkèrdeztem tőlletek az ötletet nekem is furcsa lenne! Szerintem a hagyományos a legszebb.
2017. aug. 14. 15:41
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez annyira személytelen.

A hagyományos a legjobb. :)

2017. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Tök ciki és dedós dolog.


Legalább ilyenkor szakadj már ki a virtuális szarból.

2017. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
Fhu de nem tudsz fogalmazni...
2017. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok ennyire instagramon élő okostelefonmániás tinilány, hogy az ilyesmi tetsszen... meglepődnék, de nem pozitív értelemben. Az a szép, ha kettesben, nem nyálas körülmények között, de romantikusan kéri meg vki a kezem, legalábbis az én ízlésemnek.
2017. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyennel ki is adnám a párom útját bármennyire is szeretem. Igaz, mikor azt látni hogy sokan kiteszik, hogy ennyi meg ennyi like után mehetnek férjhez... hát mondjuk úgy nem lepődök meg semmin.

Egy lánykérés legyen romantikus és személyes, mégiscsak arról van szó, hogy leélné.e az ember vele az életét. :)

2017. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!