Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel régóta beszélek.Eleinte ilyen nőcsábásznak gondoltam,de már lassan 3 hónapja beszélek vele,és azóta találkoztunk is.Nagyon bírom,és azt vettem észre hogy lassan beleszerettem.Kiderült,annak ellenére hogy azt mondta nem beszél mással,mégis beszélte egy másik lánnyal.De régebben volt már egy ilyen incidens.Elküldte miket beszéltek,és tényleg semmi olyan nem volt,meg a kérésemre le is tiltotta.(amit megmutatott)Tudom nagyon buta az egész ügy,de nem tudom mit csináljak,többször is találkoztam vele,és teljesen normálisnak tűnt.Csak az idegesít hogy bedőltem minden szavának,ugyanis néha nagyon flegmán viselkedett velem,és többször megígért találkozót,de sosem jött el.Pár napja összevesztünk,vagyis nem is az hogy veszekedtünk csak úgy elridegedtek a dolgok és nem tudom mi van.Szeretnék neki írni,de tudom hogy nem érdekelném,pedig hiányzik.Szégyen komolyanxd Válszokat előre is köszönöm!
2017. aug. 14. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked ez kell...
2017. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, hagyd a francba, de tényleg!
2017. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írni??? Ez katasztrófa....beszélni már gáz manapság...ááá...

Személyesen megbeszélni, előtte telefonon egyeztetsz...más úton csak egy ostoba játék a "tevékenységetek".

2017. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!