Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk miért hiszik azt, hogy...

A fiúk miért hiszik azt, hogy a lányoknak a "sportos" fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Néha szoktam csetelni és szóba jönnek a külsőségek. Konkrétan herótom van attól a szövegtől, hogy "sportos alkat". Gondolom a fele nem is igaz, mert szinte mindegyik ezt írja. Meg úgy köszön, hogy "szia! van kedved kigyúrt pasival beszélgetni?" komolyan felrobbanok ezektől a hülyeségektől :D lány vagyok, 20 éves vagyok de nekem valahogy sose jöttek be az izmos fiúk. Egyáltalán nem hoz lázba. Nekem az átlagos vagy kissé pocakos fiúk tetszenek. Nekem az a férfias. És kevés olyan lányt ismerek akiknek tényleg a "sportos" fiúk tetszenek. Milyen hülye szó már ez... :D
2017. aug. 14. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát igen a net az már csak ilyen, mindenkinek legalább 50cm-es harmadik lába van és mindenki kigyurt ezen nem kell meglepődni.
2017. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolom, mert nem vagyok sportos, és jelenleg nem is rajonganak körbe a leányok. Mikor sportosabb voltam, előfordultak az ágyamban.


A fajtád, akinek 20 évesen a kissé pocakos fiúk jönnek be ritka, mint a fehér holló. Nem is találkoztam ilyennel még. Sőt, továbbmegyek, ha a pocakosak tetszenek, akkor engem áhítattal telve imádnál egész nap-minden nap...

2017. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

No, jöhetnek a sörhasas és vakarózó férfiak:DDDD


Az áramvonalas felépítés is sportosnak mondható vajon...

2017. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de férfiként tapasztalatból mondom, hogy sokkal közvetlenebbek és kedvesebbek velem a lányok mióta ilyen testalkatom van, mint amikor vékonyabb pocakosabb voltam. Azért mert neked herótod van a másik 9 nőnek még ez jön be.
2017. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor biztos ufó vagyok a lány ismerőseimmel együtt :)
2017. aug. 14. 20:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy ufó, csak a kisebbségbe tartozol. Szűklátókörű vagy, nem veszed észre, hogy a többségnek nem az az igénye mint a tiéd.
2017. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 6


S mégis a többség marad a végén egyedül...ez nem igény, amiről mesélsz, hanem megfelelés a külvilág többi marhájának felvágásból;)

2017. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy a "kissé pocakos" alatt a kérdező maga sem a löttyedt, hájas, tunya embereket érti...
2017. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"mégis a többség marad a végén egyedül" Ez úgy hülyeség ahogy van, a többségnek párkapcsolata van, a többség megtalálja azt akivel le akarja élni az életét.


".ez nem igény, amiről mesélsz, hanem megfelelés a külvilág többi marhájának felvágásból" Azt gondolod? Szerintem pedig az egészséges életmód egyik jele, esztétikus, nem hiába ezt látja szépnek az emver általánosságban.

2017. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És most a sportos testalkatról volt szó ami nem így néz ki


[link]


Hanem leginkább így


[link]


de még egy kicsit több zsírral is sportosnak mondható ahol nem látszanak a kockák de lapos a has.

2017. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!