Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak csak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak az ilyen full izmos, kigyúrt, esetleg baromi jóképű és sportos pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy találtad ki? :D
2015. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

nem, az állandóan picsogó fiúkat szeretjük

24N

2015. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
ma 20:31 bekapod? 23/f
2015. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%

Nem.Nekem például nem kell,hogy atom ki van gyúrva.Igen egy minimum izom legyen rajta, de csak kevés.Mondjuk kicsit a vádlin vagy a mellkasánál.De inkább hasazz!Arra buknak a lányok! :)

Tudom mi fontos?Legyél illedelmes,inteligens és vicces.De ne bunkón viccelj!

Néha néha mond a lánynak,hogy ,,Szép a hajad" vagy ,,Jól néz ki ez a ruha!". Remélem segíthettem.

Egy lány.

2015. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem igaz.Én pont nem ilyeneket csípek.Csak akkor ha tényleg van bennük jó tulajdonság.Külömben fúj ...
2015. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nem L
2015. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a macikat szeretem. És inkább az aranyos, helyeset, nem a címlapokra kerülő tipikus szépfiú arcot. Azok legtöbbje elég kifejezéstelen és érzéketlen. Nem tud lenyűgözni, már azon az általános "hm. jól néz ki" megállapításon túl. Tudod, mint mikor te megnézel egy nőt az utcán, az előbbi gondolat végigfut az agyadon, de 2 perc után már el is felejtetted, fel se tudnád idézni. Na, az ilyen nem nekem való.


Az intelligencia viszont sokat tud dobni az emberen. Eleve mert az intelligensebbje jó humorú, és alapból szórakoztatóbb egy okos és művelt ember társaságában lenni (már csak a beszélgetések témája és menete miatt is), mint egy tyúkeszűvel megpróbálni bármiféle emberi kommunikációt kialakítani. Ez nálam többet ér, mint a kockás has, főleg, hogy azt nem is annyira szeretem.

2015. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, én pl jó példa vagyok rá :D
2015. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyrészt

van egy-két kivétel aki pl jól nyal

2015. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!