Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt a...

Ti is észrevettétek ezt a jelenséget a nők között?

Figyelt kérdés

Akik gimiben nagyon jó fullos csajok voltak és szinte fürtökben lógtak rajtuk a pasik, azok pár év alatt elhíztak, kiégtek, öregebbnek látszanak, esetleg igénytelenebbek lettek. (Persze van aki megmaradt bomba csajnak). És van a normális kis szürke kisegér típusú csaj, aki meg 20on éves korára kikupálta magát, és a karrierje mellett szép és csinos külsővel rendelkezik, illetve normális belsővel.


Kivételek persze mindenhol vannak. De én a környezetemben általában ezt figyeltem meg.

Nektek mik a tapasztalataitok?



2017. aug. 15. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen. Vannak olyan régi osztálytársaim pl. akiket anno még csúfoltak is a külseje, vagy viselkedése miatt, most, 20 év után viszont olyan bombázó lett némelyik, az arcom esett le!

A korábbi szépségek viszont tényleg olyan átlagossá váltak.

Fura ez.

2017. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyik rádiós műsorban volt ezt a téma. Ott is erre a megállapításra jutottak és én is ezt gondolom. Talán ennek az az oka, hogy akin csüngtek annak sokat nem kellett tenni érte, akin meg nem, annak ha valamit el akart érni, tennie kellett érte. Így a népszerű csajok nulla önfejlesztéssel lemorzsolódtak, a szürkék meg kikupálódtak.
2017. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem talultság/iskola kérdése.Gének és akaraterő! Valamint egy "szürke kisegér",aki középsulis volt "csak" talán szegényebb is! A családtól és a barátoktól kapott mindent,nem az anyagiaktól. Normális az értékrendje,a gondolkodása,megbecsüli amilye van. Tudja,hogy mindenért tenni kell az életben. Belül is rendben van,ami kívülre is kihat. Magabiztos,vidám(abb) emberek. Szebbnek és fiatalabbnak hatnak! Igazuk is van! :D
2017. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon jó fullos csajok? Úgy érted, akik a téli BKV-sztrájk alkalmával is 20 centis magassarkúban sétáltak be, és naponta töltötték fel myvipre a r!bancos képeket?

Hát, mit mondjak... egyikük 6 éve együtt van egy kancigánnyal (ő maga is az), még a gimiben teherbe esett, de elvetette, azóta meg nem jön össze nekik a próbálkozás. Van, aki utazgat a szülei pénzéből, más meg talált egy 30 körüli balfäszt aki ingyen viszi magával mindenhova a világ körül. Sok a herbálos, látszik a hat-nyolc év masszív függőség még úgy is, hogy kezdetben marihuánát toltak. Néhányan "hostesskednek", de a legtöbb munkanélküli, pedig itt Pesten igazán nem kell sokáig menni a munkáért.

A "kis szürke kisegér" típusú lányok, akik nekem jobban tetszettek, általában egyetemet végeztek, találtak egy diplomás srácot, és valami szellemi munkakörben dolgoznak. Néha-néha egy-egy Halott Pénz vagy Wellhello koncert, de amúgy nem viszik túlzásba a bulizást, csak egészséges mértékben.

2017. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Bár nem tekintem statisztikailag relevánsnak, én is észrevettem az egykori osztálytársaim között hasonló eseteket.
2017. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a tapasztalatom, viszont kiegészíteném, hogy nem csak a nők között jellemző ez, ugyanúgy igaz a fiúkra/férfiakra is.
2017. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, már leírtak mindent.

Nemrégiben találkoztam egy régen bombanőnek tartott gimis osztálytársammal. Akkoriban még a suli helyes gondnokával is dugott. Ez még nem is baj, csak a férfinek családja volt, és a lány ezt élvezte...

Nna véletlenül találkoztunk, egy kisgyerekkel volt, aki őrjöngött. Ahogy meglátott, megkérdezte mi van velem. Mondtam albérletben lakom a barátommal, akivel 4 éve vagyunk együtt, jövőre veszünk egy kisebb lakást, mindketten olyan munkát végzünk, amit szeretünk. Elvagyunk szerényen.


Meghallgatott, majd ömleni kezdett belőle: nagyon gazdag férfit fogott ki, volt ám már házuk is!! Jaj ezt az aranykarkötőt is tőle kapta. Csak a férfi szerencsejátékos, meg iszik, sajnos ráment a házuk, nagyon jóképű, meg is csalta, de hozzá jött vissza! Ő tud bánni a macho férfiakkal! Hát igaz néha-néha eltűnik még, de hát ilyenek férfiak (nem ilyenek). Nem baj most jön a második gyerek, az felér egy bocsánatkéréssel, meg a pisti is mennyire örül neki.


És mindezt teljesen büszkén, kb. hogy irigykednem kéne rá. :O Teljesen le volt harcolva, kéken tetovált vonalszemöldök, szalmasárgára szívott haj, a kezére fakón rátetoválva a barátja neve. Iszonyú lehangoló volt.

2017. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!