Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a jelenséget ti is észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a jelenséget ti is észrevettétek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most hogy nyár van, vizsgakor rengeteg lányt láttam lengébb ruhába. Hát valami katasztrofálisan szörnyű látványokban volt részem. Szinte nem is volt olyan csaj akinek normális kidolgozott (nem fitness modell, csak normális feszes jó alakú teste van) teste lenne, a csajok nagy része úgy vett fel seggig érő gatyát hogy tiszta dagadtak és narancsbőrösök voltak, 20on évesen!!

Miért ilyen igénytelen ez a korosztály? Csak én figyeltem ezt meg? Mert nem csak egyetemen, de utcán is rengeteg ilyet látok.


Még mielőtt valaki nekem esne, nő vagyok, 20on éves, és tanulás és munka mellett eljutok heti 4x konditerembe.



2017. jún. 24. 18:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én is látom, sajnos általános jelenség. Igazán formás, jó alakú lányt nem nagyon látok. Azon gondolkodom, lehet ők tetszenek így maguknak, akkor miért változtatnának?
2017. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
69%

Ügyes vagy, gratulálunk. Igen, különleges vagy és jobb vagy más embereknél. Igen, irigykedünk rád. Nagyszerű, hogy normálisan kidolgozott a tested.


De várj! Valami mégiscsak bánt téged. Miért van szükséged külső megerősítésre? Miért használod mások lenézézést arra, hogy megerősítsd az önbecsülésedet. Mi bánt? Mitől vagy frusztrált?

2017. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
29%
Na, ezért nem mentem egyetemra.
2017. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

nem vagyok frusztrált ;) Csak elképeszt, hogy valóban nagyon testes csajok, akikről lóg a narancsbőr miért vesznek fel seggig érő gatyát. De a vékony lányoknál is ugyan ez a jelenség tapasztalható.

Csak egy egyszerű kérdés volt, mert vizsgán teljesen ledöbbentem, hogy ott votl 100 ember, annak a fele csaj, és szinte mindegyik így nézett ki.

2017. jún. 24. 18:52
 5/49 anonim ***** válasza:
76%
Szóval te az egyetemi vizsgádon kövér csajok narancsbőrös seggét nézed? Ráadásul vagy ötvenet egymás után? Hát, neked is van ízlésed. Lehet, hogy azért foglalkoztat ez ennyire, mert mélyen szexuálisan izgat a dolog. Szeretnéd, ha egy szárazföldi cet rádfeküdne és hozzád dörzsölné a narancsbőrét. Nekem ez lenne a pszeudofreudiánus magyarázatom.
2017. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem miért van ezen fennakadva minden 3. ember...Nem lehet az, hogy elfogadták magukat úgy ahogy vannak?! Most azért mert valakinek nincs top modell alakja járjon hosszúnadrágban 36 fokban?! Vagy mi?!

Vagy esetleg nem mindenkinek van kondibérletre pénze?! Vagy csak éppen tojnak a külvilág véleményére?

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben, h veled ellentétben a testesebb, lenge öltözetű lányok elfogadták magukat úgy, ahogy vannak...

Pont az ilyen nők/férfiak miatt - mint amilyen te is vagy - nem szeretek felvenni pcsagatyát, mert állandóan fikázzátok a narancsbőrt, pedig én 165/54 vagyok...

2017. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
66%
Jogra jártam, és elég sok vonzó lánnyal vizsgáztam együtt. Alkotmányjog vizsgán pl. egy nagyooon vonzó lány ült velem szemben a tétel kidolgozásánál, nagy mellekkel és kivágott felsővel. Nem is nagyon tudtam koncentrálni, csak négyes lettem. Mondjuk tény, meleg volt nagyon. Ő kettessel átment. :D
2017. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
71%
Aztán neked ehhez mi közöd? :DD Örülj, hogy neked tip-top tested van és ne szólj le másokat.
2017. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
86%

" nő vagyok, 20on éves, és tanulás és munka mellett eljutok heti 4x konditerembe." Ahhaaa... x'D És a pasid tart el, amíg te kőkeményen megdolgozol a kis zsebpénzedért heti max 10 órában, vagy a szüleid? xD Nehogy félreérts, semmi baj nincs azzal, ha vkit támogatnak (sőt, tök jó dolog), de nekem ne próbáld bemesélni, hogy te egyetem mellett full önellátó vagy (eddig még hihető is lenne, nekem is ment), és emellett még van időd, pénzed, és energiád heti négyszer kondizni, mert ezt nem hiszem el.

Jah mondom ezt full narancsbőrmentes nőként, aki mellesleg tisztában van azzal, hogy ezt a genetikájának köszönheti, ergo nem nézi le azt, akinek van...

2017. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi kérdező, semmi nem változott 10 éve :D. Ha feszes hasakat akarsz, a tesitanszék felé bóklássz.

30/f

2017. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!