Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak aranyos, de ciki...

Vannak aranyos, de ciki sztoriaitok még kisebb korotokból?

Figyelt kérdés

Pl. én kiskoromban olyan 6 évesen nagyon sokat úsztam. :D

Edzéseken mindig amikor háton úsztam elkezdtem teli torokból énekelni és azt gondoltam hogy senki sem hallja.(Mivel én nem hallottam mert a fülem ugye a víz alatt volt. :)

Az egész uszoda tőlem zengett.


Ilyenekre lennék kíváncsi.

Nektek is biztos volt hasonló :D



2017. aug. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 éves lehettem, családdal+ apuék barátaival elmentünk kirándulni és apuék rátaláltak egy dinnye földre, elcsórtak pár dinnyét, amiből egyet ott helyben biztosan megettünk. Amikor mentünk haza a buszon egy néni vagy bácsi megkérdezte tőlem, hol voltunk és én meg szépen illedelmesen és jó hangosan elmeséltem, hogy kirándultunk és dinnyét loptunk :D
2017. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 4 éves lehettem mikor mindok török basát rajzoltam anya munkahelyén és sokszor volt hogy rajzoltam neki kukit meg hogy pisil és oda mentem mindig a vevőkhöz hogy nézd pisil😂 és anya mindig hátra vitt az irodába. Vagy volt hogy 6 évesen nem bírtam éjszaka aludni ezért kinéztem az ablakon és láttam egy csillagot ami olyan volt mintha zölden és pirosan villogott volna és NYÁRON az éjszaka közepén felkeltettem anyáékat hogy jön a mikulás😂 Az a baj hogy annyi van hogy nem tudok választani😂 hát velem aztán egy élmény volt az élet😂 és amúgy én is mindig ezt csináltam az uszodában, meg amikorfelhúzták télen a kupolát akkor meg azért ordibáltam mert tetszett hogy visszhangzik😂
2017. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisiskolás voltam mikor meghalt a nagyapám, aki velünk élt, és addig ő kísért reggelente a suliba. A szüleim korán reggel munkába indultak, így onnantól egymagam készültem el reggelente, reggeli, öltözés, indulás a suliba. Anyukám előző este mindig szépen kikészítette nekem a következő napi ruhámat a fotelba, nekem csak fel kellett vennem. Aznapra pólót rakott ki, harisnyát, meg egy kantáros farmerruhát. Én szépen felöltöztem, majd útnak indultam. Szerencsere nem jutottam messze: a 3háznyira lakó Margitnéni, aki nem tudom hogy csinalta, de éjjel-nappal a kapuban ült, megszólított, hogy nem lesz ez így nagyon szellős, kislányom? Magamra néztem, és akkor fedeztem csak fel, hogy póló pipa, harisnya pipa, de a ruhát bizony elfelejtettem felvenni:))))) ugyanezen időszakban olyan is fordult velem elő, hogy iskolába menet félúton döbbentem rá, hogy az iskolataska bizony otthon maradt:)))))
2017. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola alsóban éppen az olvasást gyakoroltuk, egymást váltva olvastunk szép lassan mikor én jöttem soron, na erre minden előzmény nélkül kb 3 mondat elolvasása után sugárban lehánytam az olvasókönyvet és a padot, minden tocsogott a friss hányásban, hívni is kellett a takarítónőt.
2017. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!