Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek a fiú intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a fiú intim méretével arányos a hüvelyi orgazmus intenzitása? Van olyan aki nagyobb orgazmust el át kisebb vagy vékonyabb szerszámmal? Izgalmi állapot, vonzalom körülmények adottak és azonosak.

Figyelt kérdés
Milyen volt eddig a legkisebb, a legnagyobb és az a méret ami a legnagyobb hüvelyi orgazmust okozta vagy legjobb érzés volt magadban érezni?

2015. júl. 23. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés tök jó, csak az a gond, hogy nagyon kevés lány méri le a farkakat mielőtt magába engedi, a szemmértékük pedig legendásan rossz, és tudományosan bizonyított, hogy az aktuális szerelmükét mindig nagyobbnak látják a valóságosnál.
2015. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet én vagyok egyedül de nekem még nem volt olyan nőm hogy sima dugástól elélvezzen , ujjazással vagy másképp kell rásegítenem, átlagos szerszámmal .
2015. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%

Van egy mérettartomány ahol jó érzés a hímtag. 12/3 alatt semmi 15/3, 5-től 18/5-ig kb egyre jobb fölötte nekem már túl nagy..

11/2,5

21/5,5

18/5

2015. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Hüvelyi orgazmus legtöbbször nem is létezik. A csiklót meg az ujjaddal, vagy a nyelveddel lehet. Úgy unom már ezt a túl sok farokméretes kérdést. Kb egy nap az ötödik elolvasása után már menekülök innen a gép elől.
2015. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én szűk vagyok, nekem kb. tökmindegy, hogy mekkora a pénisz, ugyanolyannak érzem magamban, hiszen rendesen ráfeszülök. Sokkal inkább a férfi technikáján, illetve a kettőnk közti viszonyon múlik, hogy mennyire élvezem valakivel a szexet.

A legjobb érzés a mostani barátom... mert minden más téren is passzolunk.

2015. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem befolyásolja az orgazmus intenzitását se a pénisz hossza, se a vastagsága (feltéve, ha nem túl vastag ahhoz, hogy egyáltalán be tudjam fogadni :-).


A harmadik párkapcsolatomban élek, kb. 3,5-3,8 cm pénisz átmérővel találkoztam eddig. Nekem 4 cm körüli átmérő még rendben lenne, felette pár mm-rel már nem igazán lenne kellemes, a "mission impossible" kategória meg nem 5 cm-nél, hanem már alatta kezdődne, szóval feltehetően nem vagyok átlagos ilyen szempontból.)


Saját magamnak meg egy 1 cm átmérőjű kütyüvel is tudok hüvelyi orgazmust okozni (ami mondjuk péniszből nyilván nem létező méret), mert azt is szorosan körbeveszik a hüvely izmaim.


Szóval nálam nem a vastagság a titka, hanem az, hogy a G-pontom kellő ideig és módon kapjon stimulációt, aminek szeretkezés közben a leginkább behatolási szög, és a jól eltalált, az orgazmus előtti percekben egyenletes ritmus a titka, meg hogy nem 10-15 perces a mutatvány.


(Meg mivel a G-pontom kb. 5 cm-re van a hüvelybemenettől, a pénisz hosszának sincs jelentősége orgazmus szempontjából.)


Ha a számomra ideális pénisz méretet kéne belőnöm, akkor olyan 12-13 cm/3,5 cm-t mondanék.

2015. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem befolyásolja a méret az orgazmus intenzitását, de pl a feszítés és a kitöltöttség érzését igen. Alapvetően jobb ha vastagabb, de az se árt ha megvan egy bizonyos hosszúsága. Viszont ha csiklós vagy hüvelyi orgazmusom van, nem lesz intenzívebb csak magától a mérettől.
2023. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!