Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti befeküdnétek az ágyba nagy...

Ti befeküdnétek az ágyba nagy wc-zés után pucéran? Mert én mindig megmosakszom vagy használok nedves toalett papírt ha épp nincs időm, vagy nem vagyok otthon. Csak mert a párom képes így befeküdni az ágyba és ez engem kiakaszt.

Figyelt kérdés

#ágy #wc-zés után
2017. aug. 17. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha rendesen kitörli és nem marad utána betyárkörte, akkor miért lenne baj? :D
2017. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elvileg kitörli :D na de pl Te hagynád, hogy új a popsijával hozzád bújjon? :D
2017. aug. 17. 08:54
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Rendesen kitörlöm, akkor meg mi a gond? Én nem használok nedves kendőt, nem is mosakszom meg utána.
2017. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
hát felénk szokás kitörölni :D
2017. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Hagynám persze, ennyi erővel az ágyba se fingjon, nem? :D
2017. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát elég gusztustalan, hogy nem mossa meg magát. Én így biztos nem engedném be az ágyamba. Mondjuk nálunk nincs is ilyen probléma mind a ketten megmosakszunk nagy wc után. Beszéld meg vele, hogy ez téged zavar, ennyi, nem kell nagy feneket keríteni az egésznek. Ez az alapja a kapcsolatnak, hogy elmondjuk hogy hogyan szeretjük a dolgokat.
2017. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az... én probáltam vele megbeszélni de hajthatattlan... szerinte elég ha kitörli :D épp ezèrt indítottam ezt a kérdést próbálom meggyőzni...
2017. aug. 17. 09:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mosakszunk meg mi sem mindig kaki után, ha például napközben ér a dolog.

De meztelenül csak tisztán fekszünk az ágyba, ugyanis a lepedő is azért van, hogy mosható legyen és mindig tiszta ágyba fekhessünk.

Csak azért mert látszólag nem kakis a feneke, a bacikat még simán belekenheti a lepedőbe.

Márpedig mi például az ágyban szexelünk is, és semelyikünk nem vágyik fertőzésekre.

2017. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn fekszem meztelenül az ágyban,max az esti zuhany után. Ezért pl én csak megtörlöm a fenekem,nem mosom meg.
2017. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ki tudom törölni a valagam, ezért a válaszom igen.
2017. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!