Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha bejön ez a...

Mit csináljak ha bejön ez a fiú de nem biztos hogy van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe és egy nagyon helyes sráccal fogok egy osztályba járni aki nagyon bejön és jó lenne ha ő is észre venne. Az van hogy ez nehéz lessz egyrészt mert vannak olyan barátai akiket birok csak nem igazán az én társaságom és így fordítva, másrészt pedig mert amikor egy olyan fiú közelében vagyok aki tényleg nagyon tetszik akkor nem tudom magamat adni . Hogy tudnék ezen változtatni és egyáltalán lehet e esélyem nála, vagy hogyan érhetném el hogy tetszek neki.....

2017. aug. 18. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne csinálj semmit. Ahogy bejött, majd úgy ki is megy.
2017. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Elsőben osztálytárssal kezdeni a legnagyobb hülyeség. Ha összejönne is, hamarosan szétmentek, aztán 4 évig szívhatod a fogad, amikor látod az újabb és újabb hódításait.
2017. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó is lenne de ez nem fog olyan könnyen menni. 😕
2017. aug. 18. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz tudni kene, hogy mi az, ami tetszik ennek a fiunak egy lanyban. Pl. ha a nagyszaju, hangosan kacaraszo lanyok tetszenek neki, akkor tudnad onmagad ismerve, hogy bejonnel-e neki. Vagy peldaul ha a szoknya a gyengeje lehet, akkor mehetnel neha szoknyaban suliba, mikor nincs tesiora.

De mindehhez ismerni kene mit szerettel ez a fiu, vagy mi az, ami taszitja.

Ha az o tipusa vagy, ugyis fel fog rad figyelni. Rad is. Mert nyilvan mas lanyokra is.

2017. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 igen tudom ez igaz de tényleg nagyon tetszik és mindig gondolok erre de aztán meg eszembe jut és vele kivételt tennék!! 🙂😂
2017. aug. 18. 18:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és ugye most lessz a gólyatáborbor szóval TANÁCSOKAT kérek hogy mit csináljak és mit ne.
2017. aug. 18. 18:29
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 rendben köszi szépen🙂
2017. aug. 18. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Tanàcs: Ne akarj vàltoztatni magadon, hogy egy fiùnak jò legyèl.

(Ettôl függetlenül ugyanazon mentem keresztül, mint te most, es nem lett belole semmi, mert kiderült, hogy a fiù a jò külseje ellenère egy farok...)

2017. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 2 evig voltam egyutt osztalytarsammal,mai napig banom hogy szetmentunk mert nagyon meg volt az osszhang. :( utana is joba voltunk mar sajnos nem beszelunk mind a ketten mas varosban dolgozunk eleg messze egymastol de hidd el jol is alakulhat
2017. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!