Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön Jonah Hill a nőknek? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön Jonah Hill a nőknek? Ha így nézek ki a legjobb nőknél is van esélyem, humorral?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de nem bukom a zsíros disznókra.


Egészségpárti vagyok!


(Egyébként fogalmam se volt, hogy ki ez, míg meg nem néztem a Google-ben. Kár volt. :()

2016. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem jön be, humorral se kellenél.
2016. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Eddig azt sem tudtam ki volt, most megnéztem.

Bottal sem nyúlnék hozzá, de biztos van olyan nő, akinek meg ő a zsánere.

2016. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A 2. válaszoló legalább kulturáltan fogalmazta meg a válaszát, de az 1. és a 3. idiótáról lerí, hogy vagy valami szeretethiányos, elkényeztetett r.bancok, vagy ugyanez, de még másfél mázsásak is. A magatokfajtához se nyúlna bottal intelligens ember, ezt garantálom, amíg képesek vagytok így beszélni másokról. - BTW, a kérdésre válaszolva, a humor nem minden, egy esélyt kapna, de sanszos, hogy nem jutna vele sokáig.
2016. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

4.


Attól hogy van egy határozott elképzelésem hogy Számomra melyik pasi vonzó külsőre, attól nem leszek se elkényeztetett, se r..bnc (állítom gőzöd sincs hogy mit jelent az utóbbi szó úgy nézz utána).


Ha meg valaki zabálással kompenzál mert pl utálja saját magát, az meg ne sértődjön meg ha esetleg ledisznózzák, ha egyébként pedig úgy is néz ki.


Tudom a szépség relatív. Kinek ez kinek az tetszik.


Ezért írtam le, hogy egészségpárti vagyok, ergó nem tetszik az elhízott egyén.

2016. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Amellett, hogy egészségpárti vagy, azt is írtad, hogy zsíros disznó. Egyrészt attól valaki nem disznó, hogy neked nem tetszik (mondhatni undorítónak nevezted), másrészt nem csak az lehet kövér, aki zabálással kompenzál, végül pedig ne gondold, hogy ezek alapján a közelében vagy annak, hogy állíts olyat, amit én tudok, vagy nem tudok. :) Meglepnél, ha lenne annyi eszed.
2016. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem is az izomtól nem vékony a linkelt személy. :D

Ergó zsíros, tele van plusz kg-kal.

Ami magában hodot egy csomó leendő egészségügyi problémát.


Aki betegség miatt hízik meg, az se egészséges, de az más téma.

2016. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, es pajzsmirigy alulmukodessel, PCOS-val es IR problemaval megsem vagyok egy hajas ember, a magam 53 kilojaval. Ribizke is kb annyira vagyok, mint amennyire hajas diszno.

Ami pedig a sracot illeti, megkerdezted h bejon-e, leirtam, h vlkinek zsanere, de nekem nem. Es nem azert, mert elhizott. az csak az egyik. Nekem a joval karakteresebb, szelidebb kisugarzasu emberek jonnek be. Ennyi.

2016. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de nőkre lehet ilyet mondani, mi? Tele van vele az oldal.
2016. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ennyit a "ha humoros meg vidám vagy akkor mindegy, hogy ronda vagy-e" hazugságról...
2016. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!