Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van-e esélyem nála? Vagy egyáltalán mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tetszik/úgy érzem hogy szerelmes vagyok egy lány osztálytársam/osztálytársamba. Korábban már próbálkoztam nála; de sajnos elrontottam elég rendesen.

Két barátnőjével egész jóban vagyok; azon gondolkoztam, hogy egyiküktől kellene valamit kérdeznem; csak nem tudom mit.

18F.



2016. nov. 28. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnő!? Felejtsd el! Azonnal mennek ahoz a lányhoz akivel össze akarsz jönni, és elmondják neki. És ha már egyszer bebakiztál, akkor az neked nem lesz a legjobb.

Szerintem személyesen kellene odamenned hozzá, de az túl húzós.

Esetleg maradsz a barátnőknél, de cselesen mondod el nekik a dolgot nem konkrétan, mondjuk:

"képzeljétek, szerelem készülődik: valaki, akit nem mondhatok el, megkérdezte, hogy /lány neve/ szerelmes e valakibe az osztályból és nálam várja a választ. "

Hát igen, szerintem találj ki valami jobbat, mert ez nem a legjobb. :/

De valami ilyesmi kéne.

Hidd el a barátnők nem biztosak. Ezt egy tapasztalt, biztos lánytól hallod.

14/L

2016. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Ja és esetleg felhívhatod telefonon, eltorzítod a hangod és úgy kérdezed, hovy szeretsz?

Aztán gyorsan lerakod. Akkor jó, ha visszahív.

Ez sem a legjobb megoldás.

Nehéz ez az ügy.

2016. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az attol függ mennyire rossz a viszonyod vele
2016. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem hülyeség taktikázni vagy ,,rejtélyesen" közölni valamit. Mivel minden ember máshogy él meg minden helyzetet, valószínű, hogy teljesen máshogy értelmezné a lány vagy a barátnői, amit mondani szeretnél. A barátnőknél lehet puhatolózni, de nem a lány érzéseit illetően, csak tudj meg apróságokat, amik jól jöhetnek. Légy a lánnyal figyelmes, keresd a társaságát, próbáld megmutatni, hogy komolyan, tiszta lappal szeretnél indítani. Nem kell ajtóstól rontani a házba. Ha a lánynak szimpatikus vagy, akkor jó eséllyel kialakulhat valami, csak idő kell hozzá. :) 18L.
2016. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!