Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet még valahol normálisan...

Lehet még valahol normálisan élni?

Figyelt kérdés

Ahol meg lehet élni, ott veszélyes, ahol biztonságos, ott éhenhalunk.

Jelenleg Németorszàgban élünk, anyagilag ideális, ha csak egyikünk dolgozik teljes àllásban, akkor sincsenek anyagi gondjaink (én pl részmunkaidőzök már csak egy ideje). De a közbiztonsàg lassan rosszabb, mint Dagesztànban.

Odahaza biztonsàgos ès jó, de bölcsész fizuból (nyelvész) el kell dönteni, hogy lakbért fizetek vagy eszek. Még 3 èv a suliból, de fene tudja, mihez kezdünk.


Màsok hogy boldogulnak?


2017. aug. 18. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Skandi-német szakon vagyok, ill angol, orosz, német felsőfokom van mellè, de bànom, hogy nem vagyok inkàbb IT-s helyette
2017. aug. 18. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A helyedben Németországban maradnék. Ha egyszer már sikerült beilleszkedni, ott jobb az élet.

Ott van esélyed élni. Nincs értelme Magyarországon kuporogni, még ha közbiztonság jobb is.

2017. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Németországon belül költözzetek kisebb településre. Nem írtad hogy hol vagytok most, de feltételezem Frankfurt, Berlin, Hamburg, Köln méretű városban élhettek, ezért érzed rossznak a közbiztonságot.


Én úgy gondolom hogy ha egy Heidelberghez hasonló kisebb egyetemvárosba költöztök, az segítene. (tized akkora lakosság mint Berlin)


Vagy valami olyan munkahelyetek van ami még németen belül is ritka?


Viel Erfolg!

2017. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Svájc.


Dolgozni kell, igen, de élhető ország ohne migráns, ohne hajléktalan, jó közbiztonság, stb.

Az iszlámot nem engedik elhatalmasodni, ma már imahelyeket sem építhetnek.

2017. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hakuna matata ;)
2017. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!