Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az nem vicces...

Szerintetek az nem vicces valahol hogy noname cégek ilyen meg olyan vezetői "igazgató-nak" hívják magukat? Többit alább.

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy cég, vannak 3-4-en. És akkor az ügyvezető fickó CEO-nak nevezi magát. Ez csak szerintem vicces valahol? Vagy van valamilyen vezető, aki egyébként egy sima irodista és akkor ilyen meg olyan igazgatónak nevezi magát, meg hogy a cégnél ilyen meg olyan divíziók vannak, az egész cég meg a Gagyimami Kft. színvonalán van (tényleg van ilyen cég hogy Gagyimami Kft.).


Ez az egész csak szerintem vicces valahol? Azt van az egész cég 10 fő. Míg mondjuk egy olyan cég mint az Intel, ahol több 100.000 munkavállaló van, na ott tényleg vannak divíziók, meg igazgató tanács, stb. Vélemények?


2017. jún. 15. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom mintha átmennék a kisboltba, a kis ABC-be és akkor ott is lenne igazgatói tanács, stb.


Ez nem vicces?

2017. jún. 15. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:
De vicces, linkedinen van sok ilyen ismerosom. Az viszont mar nem vicces hogy az idiotak meg tobb millio euro tamogatast kaptak :S
2017. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő igazgatja azt a kis céget, akkor igazgató. Orvos a kis faluban dolgozó háziorvos és a legjobban műtő sebész is. Valami megnevezés pedig kell, ha vannak ügyfelek. Egy üzleti levél végén furán nézne ki egy random név egy cégtől és nem lenne ott, hogy az illető milyen pozícióban van a cégnél.
2017. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem ebben mi a vicces. Ha ő igazgat, akkor ő az igazgató. Ez a titulus független attól, hogy mekkora a cég.
2017. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!