Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A buszsofőrök ennyire közvetle...

A buszsofőrök ennyire közvetlenek, vagy tényleg akar valamit?

Figyelt kérdés
Munkahelyi járat, kb. egy éve jött hozzánk dolgozni.Elég közvetlen volt, sokat dumáltunk, de mint férfi sose érdekelt. Elmesélte, hogy 15 éve házas, van egy kisfia, mindig nagyon szépen beszél a családjáról. Nemrég volt egy nagyon ronda szakításom, látta, hogy milyen állapotban vagyok, sokat beszéltünk, kérdezgetett, édességet hozott, stb. Mostmár ott tartunk, hogy szinte mindenről tudunk beszélni, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Meghívott névnapomkor egy hamburgerre, mivel én voltam az utolsó leszállója. Nem szeretnék ebbe többet látni, mint ami, de sokszor azt veszem észre, hogy ülünk az autóban, és beszélgetünk, de teszem hozzá, soha nem volt egyikünk részéröl sem semmilyen jelzés a másik felé, sem bepróbálkozás. Egyébként is 15 évvel idősebb, de a többiek már megjegyzik, ha pl. kinyitja nekem az ajtót, vagy megkérdetzi, hogy milyen napom volt, hogy biztos csak le akar fektetni. Szerintetek meddig normális egy férfi-nő "barátság"?

2017. aug. 18. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A buszsofőrök tényleg nagyon közvetlenek. Főleg a csinos nőkkel. Ez vagy nem barátság, vagy ha az , hamarosan nem az lesz.
2017. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek meddig normális egy férfi-nő "barátság"?"

Ameddig nem feküdtök le egymással.


"A buszsofőrök ennyire közvetlenek, vagy tényleg akar valamit?"

Általánosítasz. Van amelyik ennyire közvetlen, van amelyik nem.

Ő egész nap buszozik, gondolom jól esik neki a társaságod, ezért ilyen kedves.

2017. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, de ha valakit fel akarnék szedni, akkor nem emlegetném a jól működő házasságomat, és tényleg nem nyomultunk egymásra soha.
2017. aug. 18. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából itt az a kérdés hogy mi lesz belőle.

Ha neked volt egy csúnya szakításod akarod-e hogy neki is legyen egy csúnya válása meg hétvégi apuka legyen?

Mert ha nem akkor még időben hátra kéne lépned egyet és meghúzni azt a 3 lépésnyi távolságot.

Mert ilyenkor mindenki esküdözik hogy ő soha nem akarná tönkre tenni, aztán szépen építgeti a kapcsolatot ameddig már nincs mit tenni mert "beleszeretett es az érzelmeknek nem lehet parancsolni".

Úgyhogy itt vagyok hogy szóljak: most hagyjátok abba!

Én még hiszek a működő házasságokban és tisztelem másokét is. Kérlek járulj hozzá egy gyerekkori álmom megvalósulásához és mondj nemet a viszonyokra!

Köszönöm!

2017. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!