Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegyek új táskát?

Vegyek új táskát?

Figyelt kérdés

Szóval 11.-es leszek nemsokára. Van 2 táskám itthon egy félvállas és egy hátitáska. A félvállas már nem jó kopott, meg nah hát elég csúnya viszont ha nem lenne más elhordanám. Viszont a tavalyi hátitáska elég jó, semmi baja, viszont már nem tetszik. Ti szoktatok új táskát venni minden évben? Érdemes újat venni?

(ne támadjatok le csak tanácsot kérek hogy mit kellene csinálni, mert holnap megyek venni a cuccaimat de nem tudom eldönteni hogy vegyek e újat vagy nem)


2017. aug. 18. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Én nálam nem számít hogy tetszik -e a táska vagy sem, a lényeg hogy a cuccaim hordani tudjam benne, és ne legyen szakadt. Ha most vennék egy újat, pénzkidobás lenne, hisz ez is jó. Kb. 3 évente szoktam új táskát venni, amikor elhasználódik nagyon az előző.

Szóval ne vegyél szerintem, jó az a hátitáska. :)

2017. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Mivel nekem táska boltom van,ezért azt javaslom hogy vegyél mindenképpen:)

A minden évben vásárlás meg általában úgy megy a törzsvásárlóknál,hogy van egy akció februárban amikor le vannak árazva a téli táskák akkor vesznek egyet,tavasszal jön a szezonváltás,akkor megint vesznek,ősszel jön a szezonváltás megint vesznek,decemberben jön az ajándékozás és akkor vesznek ajándékba is táskát,pénztárcát,meg ha már ott vannak akkor maguknak is vesznek.

2017. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!