Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskát vegyek?

Milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, gimibe megyek, egy hónap és kezdődik, de nem tudom milyen táskát vegyek? Egy hátizsákra gondoltam, de sehol se találok normálisan. Valami olyat szeretnék ami minimum egy évig bírja, jól néz ki, és azért könyvek is elférnek benne.. Linkelhettek, mondhatok oldalakat, boltokat, csak kérlek segítsetek!😁

Jahh és nem tudom annak a táskában a nevét, ami viszonylag egyszerűen letisztult, csak van benne még egy kis fakk elől, ami a táska magasságának csak a feléig ér. Tudjátok a nevét?😂😂 Köszi a segítséget!!



2017. júl. 27. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jansport/Eastpak is ìgy néz ki
2017. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, jöhetnek még! Akár megmondhatják, nektek milyen van!😁

Ment a zöld kéz.👍

2017. júl. 28. 08:45
 4/4 anonim válasza:

[link]

www.atestilusod.hu

Én a második linkről rendeltem táskát (nem a provokáló feliratúakból :D ) és teljesen jó,minden rendben volt a rendeléssel. Az első linkről is nagyon tetszenek a táskák csak később találtam rá erre az oldalra és így már elköltöttem a táskára szánt pénzem. :D

2017. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!