Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskát vegyek obag...

Milyen táskát vegyek obag helyett?

Figyelt kérdés

Sokan mondták hogy az obag milyen csunya, milyen rossz, és állítólag ki is ment már a divatból.

De èn általában az a baj, nem vagyok "tömeg", de nagyon meg szoktak tetszeni a "tömeg cuccok".

Air Maxot nem régen vettem edzéshez, és az Obag nekem személy szerint tetszik, de nem tudom vegyek-e.

Sokan mondták inkább egy bőr táskát vegyek 50 ezerből kb.

De milyet? Hol? Milyen márkájút?

Tényleg gàz màr az obag?


Kicsit rosszul is érzem magam ha ilyen tömeg dolgokban jelenek meg valahol mert sok az előitélet (irígységből vagy nem tetszésből), de nekem nagyon megtetszenek mindig az s baj 😕


Na szerintetek mit tegyek?



2017. jan. 2. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ó sose hittem volna, hogy találkozok olyannal, aki ezt a 100 Ft-s műanyag szart megveszi 50 ezerért! Azt hittem idióta volt, aki kitalálta az obagot, de már inkább zseniként gondolok rá!
2017. jan. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50 ezerért krokodilbőr táskát lehet kapni.
2017. jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy tömeg de a tömeg cuccok tetszenek:)


Ez így eléggé vicces.


Te is ugyanúgy követed a divatot mint a "tucat lányok" csak még magadnak sem vallod be. Ergó ugyanúgy tucat vagy

Önismeretből 5-ös!

És a legjobb, hogy úgy hangzik, lenézed a többi divatot követő tucat dolgot hordó embert holott te is a divat után mész és semmivel sem vagy különb náluk.


Ha most azt mondom, hogy vegyél egy Guess taskát mert az szerintem jobb mint az Obag akkor rohansz venni?!


De igen, te egyéniség vagy, és tudod a tucat, tömeg dolgokat viselő emberek is azok. Mindenki egyedi a maga módján, mindenki egy egyéniség, függetlenűl attól, hogy mit visel.


De, hogy tényleg normálisan is válaszoljak a kérdésedre

Bőr táskák közül én a Zagondot tudom ajánlani. Magyar tervezők alkotása, ugyanúgy minimál stílusú mint az Obag csak sokkal minőségibb és tuti nem jön veled szembe az utcán. Uniszex fazonú szinte az összes.

Vagy ha csajosabbat keresel akkor a Guess.


És nem vagyok irigy vagy ilyesmi de ha tetszenek ezek az általad tömegnek titulált dolgok akkor ne mentegesd magad, hogy igy nem tucat úgy nem tucat, hanem válald be, hogy igenis nekem ez tetszik és a többire meg magasról teszek, ( arra,hogy divat e még vagy ilyesmi)

2017. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szamit ki mit gondol? Tetszik? Vegyel! De en eredetit nem vennek 40ezerert.,Egy utanzat is azt a celt szolgalja, nekem tetszik a formaja, es foleg hogy en varialhatom, ahogy tetszik.
2017. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik és van rá pénzed akkor miért ne vennél? Egy sima fekete H&M táska nem tömeg ami minden 2.lány karján lóg?


Nekem van pár Obagem. Eredeti taskaim vannak, szeretem őket és nem érdekel hogy mit gondol erről más. Nem gazabb mint a műbőr H&M és társai táskák 10-20ezer közt.

2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hozzateszem egy alap obag nem 50 ezer.

Egy test 13500 Ft. Fül már 7000 körül lesz belső 7500 Ft-tól.

50ezer akkor ha veszel rá charmot és gallért stb....

2017. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miert lenne gáz? Nem hiszem, hogy tömegcikk.... max a hamisitvany( ami viszont gaz). Kit erdekel mas irigy nok velemenye?! Igenis jó az a taska, es igenyes! Kiment a divatbol??? Szerintem ez butasag! Nagyon is divatos! Ja ès nekem mèg a ferfi ismeroseim is megdicsertek h milyen jo ez a taska!
2017. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézz szét interneten pl Guess, Paul Boutique,Cango and Rinaldi, Carpisa sokkal szebb táskákat árul és kisebb az esély, hogy szembe jön Veled. Turkálókban is ke lehet fogni, minőségi, egyedi darabokat.

Ezekkel nem leszel "tömeg".


Budapesten rengeteget Obag táskát látok, nekem nem tetszenek. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen drága, mármint, ha vesz bele az ember bélést , charmot stb..

2017. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!